Tasuta Drive Plug and Play USB kodune veebikaamera Sisseehitatud mikrofon
Mudel: TEVO-VA4K
Nimi: heli ja video kõik ühes veebikaameras
Pildisensor: 1/2,3 CMOS-sensor (SONY IMX377)
Suum: fikseeritud fookus
Liides: Micro USB2.{1}}
Objektiiv: 2,2 mm lai vaatenurk
Efektiivne piksel: 11,10 megapikslit
Video tihendusvorming: MJPEG, YUV
Eraldusvõime: 4K (3840 x 2880), 2K (2560*1440), 1080P (1920 x 1080)
Vaateväli: diagonaal: 124 kraadi , horisontaalne: 112 kraadi , vertikaalne: 82 kraadi
Sisseehitatud 2 Omni-suunalist mikrofoni ja 2 kõlarit
Tugisüsteem: Windows: 10, 8.1, 8, 7 ja macOS 10.12-10.14, OS X 10.8-10.11, Mac OS X10.0-10.7
Ühilduv tarkvara: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Mine koosolekule jne
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
Tasuta Drive Plug and Play USB kodune veebikaamera Sisseehitatud mikrofon
AI automaatne kadreerimine 2K-s












| Mudel | TEVO-VA4k |
| Nimi | Heli ja video kõik ühes veebikaameras |
| Pildiandur | 1/2,3 CMOS-sensor (SONY IMX377) |
| Objektiiv | 2,2 mm lai vaatenurk |
| Efektiivne piksel | 11,10 megapikslit |
| Suumi | Fikseeritud fookus |
| Liides | Micro USB2.{1}} |
| Video tihendamise vorming | MJPEG, YUV |
| Resolutsioon | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Vaateväli | Diagonaal: 124 kraadi, horisontaalne: 112 kraadi, vertikaalne: 82 kraadi |
| Minimaalne valgustus | 350 luksi |
| Toiteallikas | USB toiteallikas, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Sisseehitatud Omni suunamikrofonid |
| Kõlar | Sisseehitatud kõlarid |
| MOD | 50 cm |
| Valge tasakaal | Automaatne |
| FPS | Max 30 kaadrit sekundis (MJPG) |
| Kaabli pikkus | 3m |
| Tugisüsteem | Windows: 10, 8.1, 8, 7 ja macOS 10.12-10.14, OS X 10.8-10.11, Mac OS X10.0-10.7 |
| Ühilduv tarkvara | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Mine koosolekule jne |
| Aksessuaarid | USB-kaabel, kasutusjuhend |
| Energiatarve | 2w |
| Kõlari sagedus | 20Hz-20KHz |
| Takistus | 4Ω |
| Maksimaalne väljund | 85 dB |
| Mikrofoni suund | Kõiksuunaline |
| Tundlikkus | -33dBFS |
| Mikrofoni sagedus | 20Hz-20KHz |
| Vastuvõtuulatus (raadiod) | 3m |
| Toote suurus | 262 (L) × 85,5 (S) × 110 (K) mm |
| Toote kaal | 0.33 g |
Kuum tags: tasuta draiv plug and play usb kodune veebikaamera, mis on ehitatud mikrofonis, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas









