
Madal hind 4K automaatne jälgimine SDI USB IP 20x PTZ konverentsikaamera
Andmed:
1. 4 k automaatne jälgimine 20x optilise suumiga
2. SDI USB IP 20X PTZ konverentsikaamera
3. Sony 1/2,8 "CMOS -anduriga varustatud
4. 8.29 megapixelid
5. tagab tõelise 4K selguse, kasutades elutruut värvi truudust ja teravust.
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
Madal hind 4K automaatne jälgimine SDI USB IP 20x PTZ konverentsikaamera
Varustatud Sony 1/2,8 "CMOS -anduri ja 8,29 -megapiksliga, tenveo UVS20A - 4K PTZ -kaamera edastab tõelise 4K selguse elutruu värvilise truuduse ja teravusega. Selle 20x optiline zoom teisel käest {- -st {-. Selgus täiuslik konverentside, otseülekande ja loengute jäädvustamiseks.

Viige oma lavastus järgmisele tasemele intelligentse automaatse jälgimisega.
UVS20A - 4K sisseehitatud AI jälgimismootor identifitseerib arukalt inimlikke sihtmärke, kohandab liikumist ja säilitab raamimise, tagades, et saatejuhid püsiksid keskel ja keskendununa.

UVS20A-4K toetab terviklikku liideseid ja voogesitusprotokolle, muutes olemasolevate süsteemide integreerimise vaevatuks.
-Video väljundid: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (tugi Poe+)
-voolavad protokollid: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-kontrolli liidesed: RS232, RS485, USB (UVC), IP
--juhtimisprotokollid: Visca, Pelco-D/P, onvif, Visca Over IP
Olgu reaalajas voogesitus, kaugkoostööd või süsteemi integreerimine, kohandab TENVEO UVS20A-4K teie keskkonnaga vaevata.

Hiinas ühe juhtiva tootja ja tarnijatena tuntud tervitame teid soojalt meie täiustatud Tenveo 4K automaatne jälgimise SDI USB IP 20x PTZ konverentsikaamera madala hinnaga. Täiustatud seadmete ja tehnoloogia abil saame teile kinnitada meie seadmete kvaliteetset ja head jõudlust.
| Mudel nr | Tevo - UVS20A-4K |
| Pildiandur | Sony 1/2,8 "CMOS |
| Tõhusad pikslid | 8,29MP |
| Optiline suum | 20x optiline suum |
| Lääts | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Ava | F1.7-F3.7 |
| Horisontaalne nurk | 51,9 kraadi ~ 3,0 kraadi |
| Vertikaalne nurk | 39,7 kraad ~ 2,2 kraad |
| Diagonaalnurk | 63,1 kraad -3,7 kraad |
| Videovorming | 4kp@30/25 kaadrit sekundis, 2kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30 kafps, 240p@30 kafps |
| Videokodeerimise vorming | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Taustvalgustus | Toetama |
| Snr | Suurem kui 50 dB või võrdne |
| Fookus | Automaatne käsiraamat |
| Digitaalne müra vähendamine | 2D ja 3D müra vähendamine |
| Kokkupuude | Automaatne käsiraamat |
| I / O liides | |
| Videoliidesed | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Video tihendamise vorming | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Lan | 10m/100m adaptiivne Etherneti port; Toetage Poe IEEE802.3AF |
| Võrguprotokoll | RTSP, RTMP, Visca Over IP, ONVIF, SRT, NDI|HX2 |
| Juhtimisprotokoll | Visca/Pelco - d/pelco - p; BAUDi määr: 2400/4800/9600/38400 |
| Juhtimisliides | RS232 (ainult sisend), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| PTZ parameeter | |
| Horisontaalne pöörlemine | 350 kraadi (± 175 kraad) 0,1 kraad /s-100 kraad /s |
| Vertikaalne pöörlemine | 180 kraad (± 90 kraad) 0,1 kraad /s-80 kraad /s |
| Eelseadenumber | Kasutaja saab seadistada kuni 255 eelseadet (10 eelseadet IR -kaugjuhtimisega) |
| Üldparameeter | |
| Operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11or kõrgem; Android, Mac OS ™ 10.10 või kõrgem, Linux (vajalik UVC toetamiseks) |
| Sisendpinge | DC 12V |
| Sisendvool | 2.0a (maksimaalne) |
| Energiatarve | 24W (maksimaalne) |
| Temperatuuri säilitama | -20 kraadi kuni 60 kraadi |
| Ladu niiskus | 20% -90% RH |
| Töötemperatuur | 0 kraadi kuni 40 kraadi |
| Töö niiskus | 20% -80% RH |
| Mõõde (w*h*d) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (enne/ pärast pakkimist) |
| N.W. / G.W. | 1,6 kg/ 2,8 kg (neto/ bruto kaal) |
Kuum tags: Madala hinnaga 4K automaatne jälgimine SDI USB IP 20x PTZ konverentsikaamera, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas





