USB veebikaamera lainurkobjektiiv arvutile
Mudel: TEVO-VA200
Nimi: heli ja video kõik ühes veebikaameras
Pildisensor: 1/2,7 CMOS-sensor (OV2710)
Suum: fikseeritud fookus
Liides: Micro USB2.{1}}
Eraldusvõime: 1920 × 1080
Sisseehitatud 2 Omni-suunalist mikrofoni
Objektiiv: 2,2 mm lai vaatenurk
Efektiivne piksel: 2,10 megapikslit
Video tihendusvorming: MJPEG, YUV
Horisontaalne vaatenurk: diagonaal: 124 kraadi, horisontaalne: 112 kraadi, vertikaalne: 82 kraadi
Tugisüsteem: Windows: 10, 8.1, 8, 7 ja macOS 10.12-10.14, OS X 10.8-10.11, Mac OS X10.0-10.7
Ühilduv tarkvara: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Mine koosolekule jne
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
USB veebikaamera Lainurkobjektiiv arvutile








| Mudel | TEVO-VA200 |
| Nimi | Heli ja video kõik ühes veebikaameras |
| Pildiandur | 1/2.7 CMOS-sensor (OV2710) |
| Objektiiv | 2,2 mm lai vaatenurk |
| Efektiivne piksel | 2,10 megapikslit |
| Suumi | Fikseeritud fookus |
| Liides | Micro USB2.{1}} |
| Video tihendamise vorming | MJPEG, YUV |
| Resolutsioon | 1920×1080 |
| Horisontaalne vaatenurk | Diagonaal: 124 kraadi , horisontaalne: 112 kraadi , vertikaalne: 82 kraadi |
| Minimaalne valgustus | 350 luksi |
| Toiteallikas | USB toiteallikas, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Sisseehitatud 2 Omni-suunalist mikrofoni |
| Kõlar | Ei |
| MOD | 50 cm |
| Valge tasakaal | Automaatne |
| FPS | Max 30 kaadrit sekundis (MJPG) |
| Kaabli pikkus | 3m |
| Tugisüsteem | Windows: 10, 8.1, 8, 7 ja macOS 10.12-10.14, OS X 10.8-10.11, Mac OS X10.0-10.7 |
| Ühilduv tarkvara | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Mine koosolekule jne |
| Aksessuaarid | USB kaabel, kasutusjuhend |
| Energiatarve | 2w |
| Takistus | 4Ω |
| Maksimaalne väljund | 85 dB |
| Mikrofoni suund | Kõiksuunaline |
| Tundlikkus | -33dBFS |
| Mikrofoni sagedus | 20 Hz-20KHz |
| Vastuvõtuulatus (raadiod) | 3m |
| Toote suurus | 262 (L) × 85,5 (S) × 110 (K) mm |
| Toote kaal | 0.33 g |
Kuum tags: usb veebikaamera lainurkobjektiiv arvutile, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas











