Traadita konverentsi mikrofon Bluetooth -spilliks 2 laiendusmikrofoniga
Mudeli nr:tevo Irevo
* USB/Bluetooth/Wireless/3,5mm Jack
* Ehitatud 8 kõrge truudusega kõikvõimsusega mikrofoni
* 6m hääle pikapiraadius
* 8000mAh aku
* 2 on saadaval laiendusfookud (3 meetrit hääle kortsutamise raadius)
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
Tevo - m6b - ex bluetooth -konverentsi mikrofoni valjuhääletaja B2B või hulgimüügiks
Keskmise konverentsi suumi mudel
Kirjeldus
• 360 -kraadine kõiksuunaline 6 meetri pikap Rad
• Erakordne FulLDUPLEXi suhtlus, DSP, mürarühma, ehhokaande ja hääle suurendamise tehnoloogia kasutuselevõtt, veendudes, et kõik on kuulnud CrystalClear Clarityga;
• USB / Bluetooth / Wireless Dongle'i ühendus
• 8000mAh (sisseehitatud liitiumaku aku); Muusika aeg (kuni 13 tundi); Kiireim laadimisaeg: 3 tundi; Laadige regulaarselt aega: 6 tundi (tugi PD2.0/3.0 laadimine, maksimaalse võimsusega kuni 18W); Tugi laiendusfoogide ühendamisele
• Täiustab funktsionaalsust oluliselt, laiendades heli pikapi ulatust, tagades sellega, et kõik koosoleku- või konverentsiruumis olevad hääled on valjusti ja selged.
Usaldusväärne OEM -tootmisteenused Tenveost
Video ja heli tipplepingu tootjad
ISO - sertifitseeritud tehas
Madala MOQ -i tootjad, kellel on kvaliteedikontroll
Konkurentsivõimeline hinnakujundus hulgi tootmise tarnijad

| Mudel nr | Tevo - m6b - ex USB / Bluetooth SpireerPhone |
| Bluetooth | Bt5.0 |
| Aku | 8000Mah (ehitatud - liitiumakusse); Muusika aeg (kuni 13 tundi); Kiireim laadimisaeg: 3 tundi; Laadige regulaarselt aega: 6 tundi (tugi PD2.0/3.0 laadimine, maksimaalse võimsusega kuni 18W) |
| Ühenduse tüüp | USB/Bluetooth/Wireless/3,5mm Jack (Daisy - keti versioonil on 2x3,5mm tungraud) |
| Koosolekuruumi suurus | 15-30㎡ |
| Kohtumine | Kuni 15 osalejat |
| Pikapvahemik | 6 meetrit (19,68 jalga) |
| Mikrofonid | Ehitatud sisse 8x mikrofonid |
| Mikrofoni tüüp | Omni - suund (360 -kraadise pikapi vahemik) |
| Mikrofoni tundlikkus | -38db |
| Müra vähendamine | Jah |
| Täielik dupleksheli | Jah |
| AEC | Jah |
| Sagedusvahemik | 100Hz kuni 20 kHz |
| Esineja | 5W/110DB |
| Liides | 1 x tüüp - c, 1x 3,5mm heliport, 2x3,5mm port laiendus mikrofonide jaoks |
| Süsteeminõuded | Windows 7/8/10 või rohkem, MacOS 10.7 või rohkem, Chrome OS V29.01547 või rohkem |
| Rakenduse toetamine | Tarkvara: Skype, FaceTime, Zoom, Microsofti meeskonnad, hangoudid, obs, xsplit jne. |
| Töötemperatuur | -10 kraad -+45 kraad |
| Säilitustemperatuur | -10 kraad -+45 kraad |
| Hoiuniiskus | 20% - 90% RH (mittekondenseeruvad) |
| Töö niiskus | 20% - 80% RH (mittekasutamine) |
| Toiteallikas | 5 V /3A või 9 V /2A |
| Tootesuurus | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (enne/pärast pakkimist) |
| Tootekaal | 1,02 kg /1,67kg(net / brutokaal) (kaasa arvatud laiendusmikud) |
| Laiendusfoogid | |
| Üksuse nimi | Mikrofon |
| Liides | 1x3,5mm tungraud |
| Pikapvahemik | 3 meetrit |
| Tootesuurus | 73,7*74*20mm (netomass) |
| Tootekaal | 95,5G (netomass) |
Kuum tags: Traadita konverentsi mikrofon Bluetooth -valjuhääldiga 2 laiendusmikrofoniga, Hiina, tootja, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

USB juhtmeta Bluetoothi konverentsikõlar
-

Tenveo UUS Mikrofon USB Bluetooth juhtmevaba 6 meetr...
-

Ühendage ja mängige konverentsi valjuhääldi USB -kaa...
-

TEVO-M1 konverentsimikrofon USB-pistikupesa sülearvu...
-

M3B 5M kaasaskantav Bluetoothi konverentsikõlar 10...
-

Konverentsi mikrofoni valjuhääldid suure konverentsi...









