Konverentsi mikrofoni valjuhääldid suure konverentsi suumimise omnidiidilise karikakra keti jaoks
Mudel: tevo - m5Bex
* Ühendage kaks kõlarit 3,5 mm helikaabliga
* Kahte kõlarit saab kasutada ka eraldi
* 8 Professionaalse mikrofonide massiivi 360 -kraadise OMNI - suunaheli pikapi saavutamiseks võib maksimaalne heliraadius olla kuni 12m × 15m (39,37ft × 49,2 jalga)
* Liikuv kontor: ehitatud - 8000AMH -s laetava akuga kuni 17 -tunnise muusikaajaga
* Täiustatud DSP -tehnoloogia, täielik dupleks kaja tühistamine
* Bluetooth, traadita dongl, USB -ühendus, hõlpsasti kasutatav: ühendatakse sekunditega sülearvuti, nutitelefoni ja tahvelarvutiga.
* LED -näitajad
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
TenVeo M5BEX Omnidirectional Daisy Atty konverentsi mikrofoni valjuhääldile suure konverentsi suumi jaoks




| Mudel nr | Tevo - m5b - ex |
| Bluetooth | Bt5.0 |
| Aku | 8000Mah (ehitatud - liitiumakusse); Muusika aeg (kuni 17 tundi); Aku kestvus (helistage) kuni 27 tundi; Kiireim laadimisaeg: 3 tundi; Laadige regulaarselt aega: 6 tundi (tugi PD2.0/3.0 laadimine, maksimaalse võimsusega kuni 18W) |
| Ühenduse tüüp | USB/Bluetooth/Wireless/3,5mm Jack (Daisy - keti versioonil on 2x3,5mm tungraud) |
| Koosolekuruumi suurus ühe valjuhääldi jaoks | 15-30㎡ |
| Koosolekuruumi suurus karikakar | 30-60㎡ |
| Kohtumine ühe valjuhääldiga | Kuni 15 osalejat |
| Kohtumine Daisy keti valjuhääldiga | Kuni 20-30 kohalolijat |
| Ühest valjuhääldis | 6 meetrit (19,68 jalga) |
| Daisy keti valjuhääletusvahemik | 12 meetrit (39,37 jalga) |
| Mikrofonid | 4x analoog räni mikrofonide massiiv |
| Mikrofoni tüüp | Omni - suund (360 -kraadise pikapi vahemik) |
| Mikrofoni tundlikkus | -38db |
| Kõlarite maht | 120db |
| Snr | 62DB |
| Müra vähendamine | Jah |
| Täielik dupleksheli | Jah |
| AEC | Jah |
| Sagedusvahemik | 100Hz kuni 20 kHz |
| Esineja | 5W/120DB |
| Liides | 1 x tüüp - c, 1 x 3,5mm Daisy keti port, 1 x 3,5 mm hedioport |
| Süsteeminõuded | Windows 7/8/10 või rohkem, MacOS 10.7 või rohkem, Chrome OS V29.01547 või rohkem |
| Rakenduse toetamine | Tarkvara: Skype, FaceTime, Zoom, Microsofti meeskonnad, hangoudid, obs, xsplit jne. |
| Töötemperatuur | -10 kraad -+50 kraad |
| Säilitustemperatuur | -10 kraad -+45 kraad |
| Hoiuniiskus | 20% - 90% RH (mittekondenseeruvad) |
| Töö niiskus | 20% - 80% RH (mittekasutamine) |
| Toiteallikas | 5 V /3A või 9 V /2A |
| 1 ühiku suurus | Ø180mm × 37,4mm |
| 2 ühiku suurust | 220 × 208 × 133 mm (pärast pakkimist) |
| 2 ühikut kaal | 2*0,62 kg/1,6 kg (neto/brutos) |
| Pakkimisnimekiri | 2*Bluetooth -kõlarit, 1*USB -kaabel, 1*3,5mm Daisy keti kaabel, 1*traadita dongl, 1*OTG adapter, 1*kasutusjuhend |
Kuum tags: Konverentsi mikrofoni valjuhääldi jaoks suure konverentsi suum omnidiidilise karikakar, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas










