HDMI kiriku otseülekanne PTZ -kaamera 20x optiline suum
Mudel: tevo-vhd20u
* 20x optiline suum
* 60 -kraadine diagonaalnurk
* 1/2,8'''sy CMOS -andur
* 2,38 Mega Pixel, 1080p@60Fps
* HDMI USB videoväljundid
* Täpne, sile ja vaikne PTZ -liikumine (Pan: 350 kraadi, kallutus: 180 kraadi)
* 2D ja 3D NR
* Eelseade: 10 IR -kaugseade kaudu (256 RS232 kaudu)
* Toetage Visca, Pelco-P ja Pelco-D protokolli, RS232/RS485/IP/IR kaugjuhtimispuldi
* Tugi töölaua paigutus, lae kinnitus, seinakinnitus ja statiivi kinnitus (tagurpidi kinnitav)
* Ühildub enamiku juhtivate videokonverentside tarkvara ja platvormiga
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
TenVeo USB3. 0/HDMI 20X OPTILINE ZOUM FHD 1080P CHIRM otseülekanne PTZ -kaamera

Uuendage oma virtuaalset koostöökogemustTenveo USB3. 0/HDMI 20X OPTILINE ZOUM FHD 1080P 60FPS PTZ konverentsikaamera.Professionaalne lahendus uimastatavate visuaalide jäädvustamiseks videokonverentside, kirikuteenistuste, jumalateenistuste ürituste, rühmatreeningute, haridusseansside ja otseülekande ajal.


【𝐅𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐏 𝟔𝟎𝐅𝐏𝐒 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞. Oma 20 -kordse optilise suumi, 1/2,8 '' CMOS -anduri, 2,38 -megapikslise objektiivi abil saate nüüd jäädvustada hämmastavalt üksikasjalikke visuaale, mis viivad teie virtuaalsed koosolekud või sündmused ellu. Lainurkobjektiiv tagab, et ükski osaleja ei jää kaadrist välja, samas kui 20-kordne optiline suum võimaldab lähivõtteid võtmekõnelejaid ja saatejuhte.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ -kaamerat saab eemalt juhtida, et pöörata horisontaalselt 350 kraadi (± 175 kraadi) ja 180 kraadi (± 90 kraadi) vertikaalselt täpsel, siledal ja vaiksel viisil. See toetab ka 10 eelseadet, mis seavad IR -kaugjuhtimispuldi kaudu ja on saadaval kuni 255 eelseadet RS232 ja RS485 liideste kaudu professionaalseks juhtimiseks. Mugav viis saaks kiiresti PTZ-kaamerapanni, kallutada, suumida ja liikuda lähivõtete jaoks eelseadistatud asendisse.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Tenveo videokonverentside kaamera toetab videoväljundi kanaleid, sealhulgas USB3. 0 ja HDMI. Ühendage sujuvalt USB3 kaudu populaarsete videokonverentside platvormidega nagu Skype, Zoom, Obs ja YouTube. 0 või HDMI. Vahepeal saab see samaaegselt väljastada max 1080p@60 kaadrit sekundis videot HDMI otseülekandest (MJPG/H.264/H.265). See on ideaalne lahendus väikeste või keskmise grupi äriliste veebikoosolekute jaoks.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞. See toetab Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android või kõrgem. Voogesituse kaamerat kasutatakse laialdaselt ka videokõnedel, videokonverentsidel, veebikursustel, kiriku otseülekannetes, kolledži loengutes, telemedicine'is, kaugkoolitused, kaugjuhtumid, kaugõpe jne

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧.

| Mudel nr | Tevo-vhd20u |
| Andur | 1/2,8'''sy CMOS |
| Tõhusad pikslid | 2,38 megapikslit |
| Videosignaalid | 1080p 60/50/30/25fps, 720p 60/50/30/25fps |
| Suum | 20x optiline suum |
| Lääts | f =5. 9-94. 4mm |
| Ava | F1.8-3.9 |
| Horisontaalne nurk | 52,1 kraadi (w) -3. 4 kraadi (t) |
| Vertikaalne nurk | 29,3 kraadi (W) -1. 9 kraadi (t) |
| Diagonaalnurk | 59,8 kraadi (W) -3. 9 kraadi (t) |
| Videoväljund | USB 3. 0, hdmi |
| Videokodeerimise vorming | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Videorežiimis | 1080p (1920 *1080) jne |
| Signaalistandard | NTSC/PAL |
| Eelseade | Kasutaja saab seadistada kuni 255 eelseadet (10 eelseadet IR -kaugjuhtimisega) |
| Juhtimisliides | Rs -232 (ainult sisend), rs -485, USB |
| Katik | 1/30s -1/10000S, automaatne |
| Baudimäär | 2400/4800/9600/38400bps |
| Juhtimisprotokoll | Visca, Pelco-D, Pelco-P (rs -232, rs -485) |
| USB -protokoll | UVC1.1 |
| Minimaalne valgustus | 0. 1LUX |
| Snr | Suurem kui 50 dB või võrdne |
| Horisontaalne pöörlemine | 35 0 kraad (± 175 kraad) 0,1 kraad /s -100 kraad /s |
| Vertikaalne pöörlemine | 18 0 kraad (± 90 kraad) 0,1 kraad /s -80 kraad s |
| Toiteallikas | DC 12V/2A |
| Energiatarve | 12W |
| Töötemperatuur | 0 kraad kuni 40 kraadi |
| Töö niiskus | 20% -80% RH |
| Temperatuuri säilitama | -20 kraad kuni 60 kraadi |
| Ladu niiskus | 20% -90% RH |
| Tootesuurus | 247,1*152*169,6mm / 285*217*197mm (enne / pärast pakkimist) |
| Tootekaal | 1,37 kg / 2,45 kg (neto / bruto kaal) |
Kuum tags: HDMI kiriku otseülekanne PTZ -kaamera 20x optiline suum, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas












