
20x optiline suum 4K60 kaadrit sekundis konverentsi- või otseülekandekaameraga
Mudel: tevo - vhd1080Pro
Fikseeritud fookuse panni kallutatud kaamera
Klanitud ja intelligentne disain
Pistik ja mängige USB2.0 ühenduvus
Crystal Clear HD1080P pildikvaliteet
Täpne, sile ja vaikne PTZ -liikumine
Eelseade: 9 IR kaugseade kaudu (256 RS232 kaudu)
1/2,7 tolli kõrge kvaliteediga, 8MP (16: 9) CMOS -andur
Kõrgeim kvaliteet koos täisklaasiläätsedega Materjal138 kraadi lai vaatevälja ilma video moonutuseta
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
20x optiline suum 4K60 kaadrit sekundis konverentsi- või otseülekandekaameraga
* TenVeo UV620A Ultra on professionaalne 4K@60FPS PTZ -kaamera, millel on 1/1,8 tolli 8,29MP CMOS -andur, mis jäädvustab Ultra - teravat UHD -videot erksate värvidega, täiustatud madala - valgusvõimega ja lai dünaamiline vahemik (WDR).
* Selle 20x optiline suum koos 16x digitaalse pikendusega tagab sujuva raamimise paindlikkuse, samas kui 66,6 kraadi lai vaateväli mahutab suuri ruume.
* Koos Al - toitega humanoidide jälgimise, PoE tugi ja täieliku NDI & Dante AV - H ühilduvus, UV620A ultra lubab kõrgel - kvaliteeti, madal - latentsus IP -video edastamine võrkude kaudu, mis on loodavad, mis on PROGIATSIOONILISED, AVPATSIOONID, AVPATSIOONID, PROGISTSIOONILISED.

Multi - liidese tugiUSB+HDMI+SDI+LAN koos täieliku NDI®HX2 -gaja Poe - ülim ühenduvuse paindlikkus

UV620A Ultra edastab ultra - madala latentsusaja (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
Täieliku ühilduvusega kogu Dante ökosüsteemis -, sealhulgas Dante kontroller reaalseks - aja marsruutimiseks, Dante domeenihaldur turvalise ettevõtte juurutamise jaoks ja Dante direktor tsentraliseeritud haldamiseks - integreerib kaamera sujuvalt professionaalsesse IP -meediumide töövoogudesse.

TenVeo UV620A Ultra kasutab professionaalse - hinde jälgimise tulemuslikkust täiustatud süvaõppe algoritme koos humanoidide tuvastamisega.
Selle AL -protsessor võimaldab täppisraamimisel automaatse kompositsiooni reguleerimise kaudu subjekti asukoha ja koguse põhjal, samas kui adaptiivne jälgimine tagab intelligentse kiiruse ennustamisega liikuvate isikute sujuva püüdluse.
Automaatse obstruktsiooni vältimise stseeni teadlikkust, hoiab see intelligentne jälgimislahendus järjepidevat fookust ja optimaalset raamimist isegi dünaamilises, multi - teemakeskkonnas.

TenVeo kavandab, tööriista, toodab ja müüb otse videokonverentside tooteid.
Pakume klientidele OEM ja ODM -i!
Toote parameetrid:
| Mudel nr | Tevo - uv620a ultra |
| Kaamera | |
| Andur | 1/1.8'' |
| Tõhusad pikslid | 8,42MP |
| Videosignaalid | HDMI: 4KP60, 4KP59,94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29,97, 1080P60, 1080P50, 1080I60, 1080I50, 1080I50, 1080P30, 1080P59.94, 1080P594, 720P29,90P29,90P29,90P29,90P299 3G - sdi: 1080p60, 1080p50, 1080p30, 1080p29,97, 1080p59,94, 1080p25; 1080i60, 1080i50, 1080i59,94; 720p60, 720p59.94; |
| Suum | 20x optiline suum |
| Lääts | f =6.25 mm ~ 125mm |
| Ava | F1.58 ~ F3.95 |
| Horisontaalne nurk | 59,6 kraadi ~ 3,5 kraad |
| Vertikaalne nurk | 35,7 kraad ~ 2,0 kraadi |
| Diagonaalnurk | 66,6 kraadi ~ 4,0 kraad |
| Digitaalne suum | 16X |
| Videoväljund | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signaalistandard | NTSC/PAL |
| Juhtimisliides | RS232, RS485, USB, net |
| Katik | 1/30s ~ 1/10000s |
| Valge tasakaal | Auto, siseruumides, välistingimustes, üks tõuke, käsiraamat, var |
| Taustvalgustus | Toetama |
| Digitaalne müra vähendamine | 3D digitaalne müra vähendamine |
| Baudimäär | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Juhtimisprotokoll | Visca, Pelco - D, Pelco - p |
| USB -protokoll | UVC 1,1 ~ 1,5 |
| Minimaalne valgustus | 0,5 Lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Suurem kui 55dB või võrdne |
| Horisontaalne pöörlemine | 350 kraadi (± 175 kraad) 0,1 kraad /s-100 kraad /s |
| Vertikaalne pöörlemine | 180 kraad (± 90 kraad) 0,1 kraad /s-80 kraad /s |
| H&V klapp | Toetama |
| Pildi külmutamine | Toetama |
| Poe | Toetama |
| Eelseadete arv | 255 |
| Eelseade täpsus | 0,1 kraad |
| IPC funktsioonid (IP -kaamera) | |
| Videokodeerimise vorming | H.264/H.265/MJPEG |
| Videovoog | Põhivoog, alamvoog |
| Põhivoo resolutsioon | 3840x2160,1920x1080,1280x720 jne. |
| Alamvoo resolutsioon | 720x480,320x240 jne. |
| Videobittide määr | 32 kbps ~ 20480 kbps |
| Bitikiiruse tüüp | Muutuja määr, fikseeritud määr |
| Kaadrisagedus | 50Hz: 1 kafps ~ 50 kafps 60Hz: 1 kafps ~ 60 kafps |
| Helisurve | AAC, G711a |
| Heli bittimäär | 96 kbps, 128 kbps |
| Võrguprotokoll | Dante av - h, ndi|hx2, srt, tcp/ip, http, rtsp, rtmp (s), onvif, dhcp, gb/t28181, multisaade; |
| Sisend-/väljundliides | |
| HD -väljund | 1xHDMI 1x3g - sdi: bnc tüüp, 800mvp - p, 75Ω, SMPTE 424M standard |
| Lan | 1xRJ45: 10m/100m/1000m Etherneti liides |
| Heliliides | 1-ch: 3,5 mm heliliides, rida sisse 1-ch: 3,5 mm heliliides, joon välja |
| USB | 1xUSB2.0: tüüp A |
| Suhtlusliides | 1xrs232 in: 8pin min DIN, maksimaalne vahemaa: 30m, protokoll: Visca/Pelco - d/pelco - p 1XRS232 Out: 8pin min DIN, maksimaalne vahemaa: 30m, protokoll: Visca võrk kasutage ainult 1xRS485: 2Pin Phoenixi port, maksimaalne vahemaa: 1200m, protokoll: Visca/Pelco - d/pelco - p |
| Toitepulk | Jeita tüüp (alalisvool 12 V) |
| Üld spetsifikatsioon | |
| Toiteallikas | DC 12V/2A (max) |
| Energiatarve | 24W (maksimaalne) |
| Töötemperatuur | 0 kraad ~ 40 kraadi |
| Töö niiskus | 20% -80% RH |
| Temperatuuri säilitama | -20 kraadi kuni 60 kraadi |
| Ladu niiskus | 20% -90% RH |
| Tootesuurus | 156,1*176,4*175,3mm / 285*217*197mm (enne / pärast pakkimist) |
| Tootekaal | 1,51 kg / 2,6 kg (neto / bruto kaal) |
Kuum tags: 20x optiline suum 4K60 kaadrit sekundis konverentsi- või otseülekandekaamera jaoks, Hiinas, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas






