AI automaatne jälgimiskonverents PTZ kaamera NDI kaamera 12x optiline suum USB HDMI SDI RJ45 -ga
Mudel: tevo - vhd612a ndi
* 12x optiline suum, tugi AI Auto - jälgimine
* Crystal Clear HD1080P pildikvaliteet
* 1/2,8''''tony CMOS -andur, 2,07MP efektiivsed pikslid
* SDI, HDMI USB, RJ45 Video väljund (tugi Poe ja IP voogesitus)
* Täpne, sile ja vaikne PTZ -liikumine (Pan: 350 kraadi, kallutamine: 180 kraadi)
* 2D ja 3D NR parimate videokvaliteedi jaoks erinevates valgustingimustes
* Eelseade: 10 IR -kaugseade kaudu (256 RS232 kaudu)
* Toetage Visca, Pelco - p ja Pelco - D protokoll, RS232/RS485/IP/IR -kaugjuhtimispuldi
* Võrguprotokoll: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, multisaade jne.
* Tugi töölaua paigutus, lae kinnitus, seinakinnitus ja statiivi kinnitus (tagurpidi kinnitav)
* Toetage Poe/NDI: kas ühe Etherneti kaabli abil saab videot toite-, juhtida, seadistada ja vaadata.
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
TenVeo täiendas NDI/SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - 12x 1080P 60FPS PTZ -kaamera jälgimine

TenVeo AI Automaatne jälgimine NDI/3G - SDI/HDMI/LAN/LAN/USB3.0 PoE 12X OPTILINE ZOOM + 8 x Digitaalne Zoom FHD 1080P 60FPS PTZ kaameraon ideaalne valik kirikuteenistuste hõivamiseks ja voogesitamiseks, jumalateenistuste, valitsuse tegevuste, kohtumiste, reaalajas kontsertide, toote käivitamise, stuudio voogesituse ja otseülekannete jaoks.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐍𝐃𝐈 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐏𝐓𝐙. Varustatud 1/2,8 "CMOS -anduriga, koos 2D ja 3D digitaalse müra vähendamise tehnoloogia ja algoritmiga. Newteki ametliku sertifitseeritud NDI litsentsiga saate juurde pääseda Ultra - madala latentsusajaga, kõrge kvaliteediga, raami- täpne video voogesitus ja PTZ kontroll.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 AI PTZ -kaamera automaatse - jälgimisega toetab inimese kuju jälgimist, mis põhineb AI täiustatud AI algoritmil. Näotuvastuse kaudu saab see täpselt kindlaks määrata inimeste asukoha, realiseerida automaatse jälgimise ja automaatse raami valimise. See muudab selle ideaalseks reaalajas ürituste jäädvustamiseks, näiteks kirikuteenistuste kummardamise üritused, spordiüritused, live -kontserdid, videotootmine või suured konverentsid.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 Tenveo NDI PTZ -kaamerat saab eemalt juhtida, et pöörata horisontaalselt 350 kraadi (± 175 kraadi) ja 180 kraadi (± 90 kraadi) vertikaalselt täpsel, siledal ja vaiksel viisil. Samuti toetab see 10 eelseadet IR -kaugjuhtimispuldi kaudu ja on saadaval kuni 255 eelseadet RS232 ja RS485 liideste kaudu professionaalse juhtimise kaudu. Mugav viis saaks kiiresti kontrollida PTZ -kaamera panni, kallutamist, suumimist ja liikuda eelseade asendisse Close - järjestuse jaoks.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 Varustatud 3G - SDI, HDMI, USB3.0 ja RJ45 liidestega, pakub see PTZ -i reaalajas voogesituskaamera paindlikkust ja mitmekülgsust erinevate seadmete ja platvormidega ühenduse loomisel. Poe (802.3AF) toetas. Vahepeal saab liidese liideseid ja liideseid ühendada heliseadmetega, toetades samaaegset heli- ja video voogesitust (heliseadet ei kuulu). See muudab selle ühilduvaks mitmesuguste seadmete ja platvormidega, võimaldades teil täita kõiki reaalajas voogesituse vajadusi.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞. See toetab Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android või kõrgem. Voogesituskaamerat kasutatakse laialdaselt veebikursustel, kiriku otseülekannetel, teled - ravim, stuudio voogesitus, kõrge - tehnoloogiakonverents, suured üritused jne.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 ja 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 PTZ -i reaalajas voogesituskaamera toetab lauaarvutit, statiivi, seina- või lae kinnitamist (seina kinnituskruvid ja kinnituskruvid). Ja TenVeo pakub suurepärast pärast - müügiteenust ja eluaegset tehnilise tugiteenust (püsivara uuendamise teenus jne). Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust, vastame teile hea meelega 24 tunni jooksul ja pakume teile kindlasti rahuldavat lahendust.
| Mudel nr | Tevo - vhd612a ndi |
| Andur | 1/2.8'' |
| Tõhusad pikslid | 2,07MP |
| Videosignaalid | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Suum | 12x optiline suum |
| Lääts | f =4.2 mm ~ 50,4mm |
| Ava | F1.8 ~ F2.8 |
| Horisontaalne nurk | 70,2 kraad ~ 6,52 kraad |
| Vertikaalne nurk | 42,6 kraad ~ 3,76 kraadi |
| Diagonaalnurk | 77,5 kraad ~ 7,53 kraad |
| Digitaalne suum | 8X |
| Videoväljund | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signaalistandard | NTSC/PAL |
| Juhtimisliides | RS232, RS485, USB, net |
| Katik | 1/30s ~ 1/10000s |
| Valge tasakaal | Auto, siseruumides, välistingimustes, üks tõuke, käsiraamat, var |
| Taustvalgustus | Toetama |
| Digitaalne müra vähendamine | 2D ja 3D digitaalne müra vähendamine |
| Baudimäär | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Juhtimisprotokoll | Visca, Pelco - D, Pelco - p |
| USB -protokoll | UVC 1.1 |
| Minimaalne valgustus | 0,5 Lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Suurem kui 50 dB või võrdne |
| Horisontaalne pöörlemine | 350 kraadi (± 175 kraad) 0,1 kraad /s-100 kraad /s |
| Vertikaalne pöörlemine | 180 kraadi (± 90 kraadi) 0,1 kraadi /S-80 kraadi |
| H&V klapp | Toetama |
| Pildi külmutamine | Toetama |
| Poe | Toetama |
| Eelseadete arv | 255 |
| Eelseade täpsus | 0,1 kraad |
| IPC funktsioonid | |
| Videokodeerimise vorming | H.264/H.265/MJPG |
| Videovoog | Põhivoog, alamvoog |
| Põhivoo resolutsioon | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 jne. |
| Alamvoo resolutsioon | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 jne. |
| Videobittide määr | 32 kbps ~ 102400 kbps |
| Bitikiiruse tüüp | Muutuja määr, fikseeritud määr |
| Kaadrisagedus | 50Hz: 1 kafps ~ 50 kaadrit |
| Helisurve | Aac |
| Heli bittimäär | 96 kbps, 128 kbps, 256 kbps |
| Võrguprotokoll | Ndi|hx2, srt, tcp/ip, http, rtsp, rtmp, onvif, dhcp, multicast jne. |
| Sisend-/väljundliides | |
| HD -väljund | 1xHDMI 1x3g - sdi: bnc tüüp, 800mvp - p, 75Ω, SMPTE 424M standard |
| Lan | 1xrj45: 10m/100m Etherneti liides, Poe (802.3AF) |
| Heliliides | 1-ch: 3,5 mm heliliides, rida sisse 1-ch: 3,5 mm heliliides, joon välja |
| USB | 1xusb3.0: tüüpi B emane tungraud |
| Suhtlusliides | 1xrs232 in: 8pin min DIN, maksimaalne vahemaa: 30m, protokoll: Visca/pelco - d/pelco - p 1XRS232 Out: 8pin min DIN, maksimaalne vahemaa: 30m, protokoll: Visca võrk kasutage ainult 1xRS485: 2Pin Phoenixi port, maksimaalne vahemaa: 1200m, protokoll: Visca/Pelco - d/pelco - p |
| Toitepulk | Jeita tüüp (alalisvool 12 V) |
| Üld spetsifikatsioon | |
| Toiteallikas | DC 12V/2A |
| Energiatarve | 12W |
| Töötemperatuur | 0 kraadi kuni 40 kraadi |
| Töö niiskus | 20% -80% RH |
| Temperatuuri säilitama | -20 kraadi kuni 60 kraadi |
| Ladu niiskus | 20% -90% RH |
| Tootesuurus | 247,1*152*169,6mm / 285*217*197mm (enne / pärast pakkimist) |
| Tootekaal | 1,37 kg / 2,45 kg (neto / bruto kaal) |
Kuum tags: AI automaatne jälgimiskonverents PTZ -kaamera NDI kaamera 12x optiline suum USB HDMI SDI RJ45 -ga, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas




