AI automaatne jälgimine otseülekande PTZ -kaamera 1080P@60FPS 30x optiline suum
Mudel: tevo - vhd630a
* 1/2,8'''tony CMOS, 2,07 Mega Pixel, Crystal Clear HD1080P@60FPS videokvaliteet
* 70 kraadi lai vaadenurk + 30 x optiline suum -, mis sobib keskmise ja suure ruumi jaoks
* Poe toetas
* Täpne, sile ja vaikne PTZ -liikumine (Pan: 350 kraadi, kallutamine: 180 kraadi)
* 2D ja 3D NR parimate videokvaliteedi jaoks erinevates valgustingimustes
* USB/HDM1/SDI/RJ45 Videoväljundid
* Toetage juhtimiskerminalid nagu juhtnuppude klaviatuur (RS232, RS485) ja IR -kaug
* Toetage lae kinnitust, seinakinnitust ja statiivi kinnitust (tagurpidi paigaldatav)
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus

TenVeo täiendas SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - 30x 1080P 60FPS PTZ kaamera jälgimineon ideaalne kirikuteenistuste, jumalateenistuste, valitsuse tegevuste, konverentside, reaalajas kontsertide, toote käivitamise, stuudio voogesituse ja otseülekannete hõivamiseks.

Peamised omadused:
* 1/2,8'''tony CMOS, 2,07 Mega Pixel, Crystal Clear HD1080P@60FPS videokvaliteet,
* Smart Auto - jälgimine ja automaatne raamimine
* Täiustatud 2D/3D müra vähendamise tehnoloogia vähendab veelgi müra
* Samaaegne 3G - SDI, HDMI, USB, IP voogesitusvideo välja, hõlpsasti professionaalse videotootmise jaoks
* Mitme juhtimisprotokolli ja võrguprotokolli
* Toetage lae kinnitust, seinakinnitust ja statiivi kinnitust (tagurpidi paigaldatav)

Lihtne eelseade seadistamine
Liigutage eelseade (10 eelseadet IR -kaugjuhtimispuldi kaudu, 255 Pelco kaudu, 64 VISCA kaudu), et - jada. Esitage klaviatuuri juhtimiseks RS485 ja RS232 liides.

Universaalne ühilduvus
Töötab enamiku videokonverentside ja otseülekande tarkvaraga, näiteks Zoom, Skype, OBS, Facebook Live, WebEx, Polycom, Microsoft Lync, Cisco ja BlueJeans jne.

Erinev juhtimismeetod
Samaaegne USB, HDMI, 3G - SDI ja IP/NDI videoväljundid. RS232/RS485/IR REMOT koos mitme juhtimis- ja võrguprotokolliga.

Mitme installimise
Tugikardid, laekinnitus, seinakinnitus ja statiivi kinnitus (tagurpidi paigaldatav).

| Mudel nr | Tevo - vhd630a |
| Andur | 1/2.8'' |
| Tõhusad pikslid | 2,07MP |
| Videosignaalid | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Suum | 30x optiline suum |
| Lääts | f =4.6 mm ~ 138mm |
| Ava | F1.8 ~ F3.6 |
| Horisontaalne nurk | 62,3 kraad ~ 2,31 kraad |
| Vertikaalne nurk | 36,1 kraad ~ 1,29 kraad |
| Diagonaalnurk | 69,5 kraad ~ 2,63 kraad |
| Digitaalne suum | 8X |
| Videoväljund | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signaalistandard | NTSC/PAL |
| Juhtimisliides | RS232, RS485, USB, net |
| Katik | 1/30s ~ 1/10000s |
| Valge tasakaal | Auto, siseruumides, välistingimustes, üks tõuke, käsiraamat, var |
| Taustvalgustus | Toetama |
| Digitaalne müra vähendamine | 2D ja 3D digitaalne müra vähendamine |
| Baudimäär | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Juhtimisprotokoll | Visca, Pelco - D, Pelco - p |
| USB -protokoll | UVC 1.1 |
| Minimaalne valgustus | 0,5 Lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Suurem kui 50 dB või võrdne |
| Horisontaalne pöörlemine | 350 kraadi (± 175 kraad) 0,1 kraad /s-100 kraad /s |
| Vertikaalne pöörlemine | 180 kraadi (± 90 kraadi) 0,1 kraadi /S-80 kraadi |
| H&V klapp | Toetama |
| Pildi külmutamine | Toetama |
| Poe | Toetama |
| Eelseadete arv | 255 |
| Eelseade täpsus | 0,1 kraad |
| IPC funktsioonid | |
| Videokodeerimise vorming | H.264/H.265/MJPG |
| Videovoog | Põhivoog, alamvoog |
| Põhivoo resolutsioon | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 jne. |
| Alamvoo resolutsioon | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 jne. |
| Videobittide määr | 32 kbps ~ 102400 kbps |
| Bitikiiruse tüüp | Muutuja määr, fikseeritud määr |
| Kaadrisagedus | 50Hz: 1 kafps ~ 50 kaadrit |
| Helisurve | Aac |
| Heli bittimäär | 96 kbps, 128 kbps, 256 kbps |
| Võrguprotokoll | SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, multisaade jne. |
| Sisend-/väljundliides | |
| HD -väljund | 1xHDMI 1x3g - sdi: bnc tüüp, 800mvp - p, 75Ω, SMPTE 424M standard |
| Lan | 1xrj45: 10m/100m Etherneti liides, Poe (802.3AF) |
| Heliliides | 1-ch: 3,5 mm heliliides, rida sisse 1-ch: 3,5 mm heliliides, joon välja |
| USB | 1xusb3.0: tüüpi B emane tungraud |
| Suhtlusliides | 1xrs232 in: 8pin min DIN, maksimaalne vahemaa: 30m, protokoll: Visca/pelco - d/pelco - p 1XRS232 Out: 8pin min DIN, maksimaalne vahemaa: 30m, protokoll: Visca võrk kasutage ainult 1xRS485: 2Pin Phoenixi port, maksimaalne vahemaa: 1200m, protokoll: Visca/Pelco - d/pelco - p |
| Toitepulk | Jeita tüüp (alalisvool 12 V) |
| Üld spetsifikatsioon | |
| Toiteallikas | DC 12V/2A |
| Energiatarve | 12W |
| Tootesuurus | 247,1*152*169,6mm / 285*217*197mm (enne / pärast pakkimist) |
| Tootekaal | 1,37 kg / 2,45 kg (neto / bruto kaal) |
Kuum tags: AI automaatne jälgimine otseülekandega PTZ kaamera 1080p@60fps 30x optiline suum, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas




