Tenveo 4K automaatne jälgimine SDI USB IP 20x PTZ konverentsikaamera
TenVeo 4K automaatne jälgimine SDI USB IP 20X PTZ konverentsikaamera, mis on varustatud Sony 1/2 . 8 "CMOS -anduri ja 8,29 -megapixeliga, Tenveo UVS20A -4 k PTZ kaameraga, mis on True 4k Vensicly'ga 20x OPSIMULY ja terav. See alates ...
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
Tenveo 4K automaatne jälgimine SDI USB IP 20x PTZ konverentsikaamera
Varustatud Sony 1/2 . 8 "CMOS-anduri ja 8 . 29 megapikslitega, tenveo UVS20A -4 K PTZ-kaamera edastab tõese 4K selguse, ilma et see on tihedalt seotud. Selgus täiuslik konverentside, reaalajas ringhäälingu ja loengute jäädvustamiseks.

Viige oma lavastus järgmisele tasemele intelligentse automaatse jälgimisega .
UVS20A -4 K sisseehitatud AI jälgimismootor identifitseerib arukalt inimlikke sihtmärke, kohandab liikumist ja säilitab raamimist, tagades, et saatejuhid püsivad ja keskenduvad kogu .

UVS20A -4 k toetab terviklikku liideste ja voogesitusprotokollide valikut, muutes olemasolevate süsteemide integreerimise .
-- videoväljundid: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (tugi Poe+)
-- voogesitusprotokollid: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-- juhtimisliidesed: RS232, RS485, USB (UVC), IP
-- juhtimisprotokollid: Visca, Pelco-D/P, onvif, Visca Over IP
Ükskõik, kas otseülekandeks, kaugtööks või süsteemi integreerimiseks, kohandab TenVeo UVS20A -4 k teie keskkonnaga vaevata .

| Mudel ei . | Tevo-uvs20a -4 k |
| Pildiandur | Sony 1/2,8 "CMOS |
| Tõhusad pikslid | 8,29MP |
| Optiline suum | 20x optiline suum |
| Lääts | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Ava | F1.7-F3.7 |
| Horisontaalne nurk | 51,9 kraadi ~ 3,0 kraadi |
| Vertikaalne nurk | 39,7 kraad ~ 2,2 kraad |
| Diagonaalnurk | 63,1 kraad -3.7 kraad |
| Videovorming | 4kp@30/25 kaadrit sekundis, 2kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30 kafps, 240p@30 kafps |
| Videokodeerimise vorming | H .264, h .265, mjpg, yuy2 |
| Taustvalgustus | Toetama |
| Snr | Suurem kui 50 dB või võrdne |
| Fookus | Automaatne käsiraamat |
| Digitaalne müra vähendamine | 2D ja 3D müra vähendamine |
| Kokkupuude | Automaatne käsiraamat |
| I / O liides | |
| Videoliidesed | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Video tihendamise vorming | H .264, h .265, mjpg, yuy2 |
| Lan | 10m/100m adaptiivne Etherneti port; Toetage Poe IEEE802.3AF |
| Võrguprotokoll | RTSP, RTMP, Visca Over IP, ONVIF, SRT, NDI|HX2 |
| Juhtimisprotokoll | Visca/Pelco-D/Pelco-P; BAUDi määr: 2400/4800/9600/38400 |
| Juhtimisliides | RS232 (ainult sisend), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| PTZ parameeter | |
| Horisontaalne pöörlemine | 350 kraadi (± 175 kraad) 0,1 kraad /s -100 kraad /s |
| Vertikaalne pöörlemine | 180 kraad (± 90 kraad) 0,1 kraad /s -80 kraad /s |
| Eelseadenumber | Kasutaja saab seadistada kuni 255 eelseadet (10 eelseadet IR -kaugjuhtimisega) |
| Üldparameeter | |
| Operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11or kõrgem; Android, Mac OS ™ 10 . 10 või kõrgem, Linux (vajalik UVC toetamiseks) |
| Sisendpinge | DC 12V |
| Sisendvool | 2 . 0A (max.) |
| Energiatarve | 24W (max .) |
| Temperatuuri säilitama | -20 kraad kuni 60 kraadi |
| Ladu niiskus | 20% -90% RH |
| Töötemperatuur | 0 kraad kuni 40 kraadi |
| Töö niiskus | 20% -80% RH |
| Mõõde (w*h*d) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (enne/ pärast pakkimist) |
| N.W. / G.W. | 1,6 kg/ 2,8 kg (neto/ brutos) |
Kuum tags: Tenveo 4K automaatne jälgimine SDI USB IP 20x PTZ konverentsikaamera, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

4K 12x optiline suum USB3.0 PTZ konverentsi videokaa...
-

FHD 4K veebikaamera koos ehitatud - -ga mikrofonis S...
-

4x suumiga EPTZ veebikaamera USB2.{2}} Videoväljund ...
-

UHD 4K PTZ konverentsikaamera 12x optilise suumiga U...
-

Professionaalne reaalajas voogesituse kaamera 12x su...
-

Täielikult esitletud 4K 12x optiline suum NDI/Poe/SD...

