Kontorivarustuse konverentsisüsteem 4K 12x optiline suum optika PTZ kaamera ja 9 meetri häälvaliku valdkonna valjuhääldi
Täielik helivideo konverentside rühm keskmise ja suurte tubade jaoks:
HD -videokaamera, valjuhääldi ja jaotur.
Kompaktne ja klanitud disain mahuks enamiku stsenaariumide korral.
Pistik- ja esitage HD -heli võimaldab kõigil konverentsilaua ümbruses selgelt kuulda ja kuulda
Kõrge def -video: HD 1080p video AutoFocus, 12x Zoom Lens.
4K eraldusvõime tagab, et näete koosolekuruumi kõiki detaile.
Ühildub Maci ja PC -ga.
Süsteemi nõuded: Windows 7, 8.1 või 10, Mac OS X 10,7 või kõrgem.
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
Kontoriseadmete konverentsisüsteem 12x optiline suum optika PTZ kaamera ja 9 meetri häälvaliku valdke valjuhääldi
1. Täielik heli-/videokonverentserühm keskmise ja suurte tubade jaoks: UHD videokaamera, valjuhääldi ja jaotur.
2. kompaktne ja klanitud disain, et mahutada enamiku stsenaariumide korral.
3. Kõrgetasemeline valjuhääldi, pistik- ja mängige HD -heli võimaldab kõigil konverentsilaua ümbruses kuulda ja neid selgelt kuulata
4. Lihtne ja hea videokonverents: käivitage videokoosolekud pistiku ja mängige USB -ühendusega sülearvutiga ja valige videokonverentside tarkvara
5. Kõrge def -video: 4K ja HD 1080p Video Auto Focus, 12x Zoom Lens . 4 k Eraldusvõime tagab, et näete koosolekuruumi kõiki detaile.
6. Ühildub Maci ja PC -ga. Süsteemi nõuded: Windows 7, 8.1 või 10, Mac OS X 10,7 või kõrgem.

Kõik - - ühes konverentsisüsteemis
TenVeo kõik - - ühes video- ja helikonverentsisüsteemis keskel suurtesse tubadesse.
Taskukohane kimp on kaasas HD 12x suum ja 4K kaamera, 360 -kraadise häälega pikapikõlaritega 9 meetri häälvaliku - raadiusega.
HDMI ja DP videoliidesed
HDMI -liidese abil võiks selle videokonverentsi süsteemi 4K 12x Zoom PTZ -kaamera pakkuda palju selge pildi ja madala latentsusaja.


Meie teenus:
OEM -i tootmine- Usaldusväärsed originaalvarustuse tootmisteenused.
Lepingutööstus- Spetsialiseerumine ülaosas - astme audiovisuaalsed tooted.
ISO - sertifitseeritud tehas- Rahvusvaheliste kvaliteedistandardite järgimine.
Madal MOQ (minimaalne tellimiskogus)- Range kvaliteedikontrolliga paindlik tootmine.
Konkurentsivõimeline hulgihind- kulu - efektiivsed lahendused suure - skaala tootmiseks.
| Mudelnumber | Tevo - va512Group - ex |
| PTZ -kaamera pildiandur | 1/2,8 "Sony CMOS |
Tõhus piksl | 8,29MP |
| Lääts | f =3.9 mm-46.8mm |
| Ava | F1.6-2.8 |
| Videovorming | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Horisontaalne nurk | 70,82 kraadi (W) -6,48 kraadi (t) |
| Fookus | Automaatne käsiraamat |
| Digitaalne müra vähendamine | 2D ja 3D müra vähendamine |
| Kokkupuude | Automaatne käsiraamat |
| Videoliidesed | HDMI, DP |
| Video tihendamise vorming | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Juhtimisprotokoll | Visca/Pelco - d/pelco - lk |
| Baudimäär | 9600/4800/38400/2400 |
| PAN/TILT Pöördumine | >± 175 kraad, -90 kraad -+90 kraad |
| Pan -juhtimiskiirus | 0.1 -80 kraad /sek |
| Kallutamiskiirus | 0,1-60 kraad /sek |
| Eelseadenumber | 255 PELCO eelseaded - d, 32 Pelco eelseadet - p, 7 eelseadet Visca poolt (10 eelseadet kaugjuhtimisega) |
| Spillikontrolli akustiline kaja tühistamine (AEC) | > 65db |
| Spilli reageerimine | 135Hz-20Hz |
| 2 laiendusfoomiga valjuhääldi valikuvahemik | 9 meetrit |
| Rummu liidesed | Dp*2; Toiteliides*1; USB -tüüpi - c*1 |
| Rummu kaablid | 3M USB -kaabel*1, 5m DP -kaabel*2 |
| Operatsioonisüsteemid | Windows 7 või kõrgemad; Android, Mac OS ™ 10.10 või kõrgem, Linux (vajalik UVC toetamiseks.) Ühildub suumi, MS meeskondade, Skype'i ja Me. -iga. |
| Mõõde (w*h*d) | Kaamera: 171,6*192,6*171,6mm; Spireerfon: φ 180mm*37,4mm; Rumm: 98*98*20m |
Kuum tags: Kontorivarustuse konverentsisüsteem 4K 12x optiline suum optika PTZ kaamera ja 9 meetri häälte korjamise valdkond, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas









