
USB -veebikaamerad konverentsiruumi jaoks
1. USB3.0 videoväljund
2. 1/2,8 '' 4K UHD CMOS -andur
3. 8 Mega Pixel (16: 9)
4. 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
5. EPTZ 5x digitaalse suumiga
6. ehitatud - mikrofonidesse ja kõlaritesse (VA300B)
7. USB - pordi (VA300B) kaudu lisamine 1 laiendusmikli lisamine (VA300B)
8. 5 m Häälvõtmise vahemik, 120 kraadi FOV
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
TenVeo High - kvaliteet on kõik ühes USB -veebikaamerad konverentsiruumi jaoks

| Mudel | Tevo - va300b |
| Andur | Sony IMX415 |
| Tõhus piksl | 8.29mega piksl |
| Videoväljundi piksel | 3840 x 2160@30 kafps, 2560 x 1440@ 30 kaadrit sekundis, 1920 x 1080@30 kafps jne |
| Digitaalne suum | 5x |
| Vaateväli | 118,8 kraadi (d), 109,9 kraadi (H), 74,6 kraadi (V) |
| Dnr | 2D ja 3D DNR |
| Kodeerimine | Yuv, mjpg |
| eptz | Toetama |
| AI funktsioon | Toetama |
| Ehitatud - mikrofonis | NTSC/PAL |
| Eelseade | 2 |
| Häälvõtmise vahemik | 5 meetri |
| Ehitatud - kõlaris | 1 |
| Toiteallikas | Tüüp - c/12v toiteadapter |
| Sisendpinge | 12 V või 5 V |
| Kaugjuhtimispult | Jah |
| Rakenduse toetamine | Tarkvara: Skype, FaceTime, Zoom, Microsofti meeskonnad, hangoudid, obs ja xsplit jne. |
| Süsteeminõuded | Windows 7/8/10 või rohkem, MacOS 10.7 või rohkem, Chrome OS V29.01547 või rohkem |
| Töötemperatuur | 0 kraad -- 50 kraad |
| Säilitustemperatuur | 0 kraad -- 60 kraad |
| Töö niiskus | 20 ~ 85% RH |
| Tootesuurus | 210*58*50mm / 263*136*80mm ((enne / pärast pakkimist) |
| Tootekaal | 0,25 kg / 0,6 kg (neto / brutos) |
Kuum tags: USB -veebikaamerad konverentsiruumi jaoks, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas





