Veebikonverentsi mikrofon ja kõlar
Mudel: TEVO-NA100-Sisseehitatud 3 suure jõudlusega mitmesuunalist mikrofoni
-Kajasummutus ja mürasummutus
-USB 2.0 ja 3,5 mm heliliides
-3M pickup redios
- LED indikaatorid
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
veebikonverentsi mikrofon ja kõlar:

Tõstke esile
Kristallselge heli tõhusateks koosolekuteks
3 sisseehitatud mitmesuunalise mikrofoni ja 3 m rodio abil veenduge, et kõik oleksid kuuldavad
USB 2.{1}} ja 3,5 mm heliliides
Ühendage hõlpsalt arvuti või sülearvutiga USB2 kaudu.{1}} ja ühendage lisatud 3,5 mm pesakaabel oma mobiilseadme peakomplekti porti.
Digitaalse signaalitöötluse (DSP) tehnoloogia
Kajasummutus ja mürasummutus tagavad kristallselge heli ilma igasuguste kajade või moonutusteta
LED indikaatorid
Intuitiivsed punased ja sinised LED-indikaatorid annavad teile visuaalseid juhiseid
Mõned päris fotod



Seotud tooted

Spetsifikatsioon
| Soovitatavad parameetrid | |
| Ruumi suurus | 10-15㎡ |
| Osalejad | 3-5 |
| Mikrofoni parameeter | |
| Koguge vahemaa | 3M |
| Reageerimissagedus | 30-16KHz |
| Sisseehitatud mikrofon | 3 |
| Laiendatud mikrofon | ei / ei ole laiendatav |
| Kõlar | |
| Maksimaalne väljund (dB) | 83 dB |
| Reageerimissagedus | 30-16KHz |
| Heli | |
| Täisdupleks | √ |
| Mürasummutus (DNR) | √ |
| Automaatne võimendus (AGC) | √ |
| Ühendusliides | |
| USB-liides | √ |
| Bluetooth ühendus | N/A |
| pakett | |
| Toote suurus | Φ140 x 32 mm |
| Pakendi suurus | 245x170x50 mm |
| Kaal | 0,5 kg |
| Aksessuaar | (1,8 m) USB-kaabli kandekoti kasutusjuhend |
| Töökeskkond | |
| Kohaldatav süsteem | Windows XP |
| Windows Vista | |
| Windows 7/8/10 | |
| Võimsus | USB: 5 V DC @ 300 mA Maksimaalne |
| Töötemperatuur | 5 kraadi - 40 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30 kraad –55 kraadi |
| Sisseehitatud aku | N/A |
| Standardid | FCC / CE / RoHS |
| Toote suurus | Φ140 x 32 mm |
| Pakendi suurus | 245x170x50 mm |
| Kaal | 0,5 kg |
| Aksessuaarid | USB-kaabel, kandekott, kasutusjuhend |
Karbis on 1 X Mikrofon1 x USB kaabel1 x Kandekott1 x Manuaal
Kuum tags: veebikonverentsi mikrofon ja kõlar, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas









