
Telefonikonverentskõne teenused
Mudel: TEVO-NA200EX
10M raadio daisy kett valjuhääldi
USB liides
98 dB kõlar
8 mikrofoni, 2 kõlarit
Adaptiivne kajasummutus
Adaptiivne inimhääle jälgimine
Kõrge tundlikkusega mitmesuunaline mikrofon
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
Professionaalne valjuhääldi 360 kraadi häälega USB-mikrofon 10M TEVO-NA200EX

Daisy Chain/Use Alone Ideaalne koosolekuruumi jaoks – TEVO-NA200EX kõlaril on ahela funktsioonid, 1 kaskaadne konverentsikõlar laiendab oluliselt teie tõhusat koosolekuruumi, pakkudes koostöökonverentsi jaoks suurepärast heli. See on uus uuendus, mis põhineb M2-l, arvestades meie klientide vajadusi. Parim osa on see, et te ei saa mitte ainult NA200 pluss NA200S-i kaasa võtta suuremale koosolekule, võimaldades rohkematel osalejatel konverentskõnes osaleda, vaid kasutada seda ka kahe väikese ruumi jaoks kahe M2 kõlarina.
Ai Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech – skype valjuhääldi kasutab AI-põhist VoiceIA algoritmi, et kõrvaldada müra vastavalt keskkonna dünaamikale, summutada tõhusalt kaja, et filtreerida ümbritsevat müra avatud keskkondades, tagades teile suurepärase kaasahaarava heli. Samal ajal on NA200EX kõlar varustatud kõrge tundlikkusega digitaalse mikrofoni massiiviga, mis suudab tuvastada heliallika kauguse, reguleerides automaatselt helitugevust, et saavutada helitugevuse tasakaal.
Täisdupleksheli ja 360-kraadise mikrofoni massiivi NA200EX valjuhääldi toetab kahekõnet. Aidake teil pidada mitme osapoolega konverentsi kõikjal, ilma et peaksite muretsema, et vahemaa blokeerib teie ühtse suhtluse äripartneritega, et kõne õnnestuks saada. NA200EX valjuhääldi, mis on varustatud 8 ülitundliku MEMS-i digitaalse mitmesuunalise mikrofoniga tagamaks, et kõik on telekonverentsi ajal kuuldud, mis erineb traditsioonilisest ühe mikrofoni disainist, saavutades tõelise 360-kraadise vastuvõtu.
Suur ühilduvus ja mitu ühendust NA200EX kaasaskantav valjuhääldi ühildub erinevate seadmete, tarkvara/rakendustega. Olenemata sellest, kas kasutate Windows 7/8/10, Mac OS-i, Androidi või IOS-i, saab konverentsi kõlarit hõlpsasti ühendada. NA200EX valjuhääldi toetab ka levinud tarkvaratelefone nagu Zoom, Skype for Business, WebEx, Google Hangout jne.
LED-indikaatori disain ja kaasaskantav suurus koos korpusega Kiire moodustamise tehnoloogia abil tuvastab NA200EX täpselt rääkivate inimeste asukoha ja näitab erinevate nurkade all olevaid hääli LED-tulede kaudu. Veelgi enam, helina tuli näitab selgelt NA200 seeria helitugevust, võimsust ja ühenduse olekut. Arvestades ärimeeste esiletõstmist, on NA200EX konverentsikõlaril kaasas kaitseümbris, et seda hõlpsalt kaasas kanda! Too NA200EX valjuhääldi lihtsalt kontorisse/koju või reisile!

Professionaalne traadita valjuhääldi 360-kraadine USB-mikrofoni hind ja spetsifikatsioon, nagu allpool:


Saab ühendada 1 tk laienduskõlarid (RJ45 kaabliga) ja suurendada vastuvõtukaugust kuni 10 meetrini.
Laienduskõlar on lisavarustusena.

1. Kohaletoimetamine:
Näidistellimuste jaoks on meil tooteid laos; kohaletoimetamine samal päeval, kui saame tellimuse;
Ostutellimuse korral saadame kohale 3-7 tööpäeva jooksul;
2. Pakend:
Vahtpakend sees; standardne kartongpakend väljaspool.

ettevõtte info

Palun võtke meiega ühendust, kui olete huvitatud Professionaalsest valjuhääldist 360 kraadi häälega USB-mikrofon Hind 10M
TEVO-NA200EX tehnilised andmedaudiokonverentsi süsteem:
| Mudel | TEVO-NA200EX |
| Koosolekuruum | 5 m (16,4 jalga) pluss |
| Korjeulatus | 5 pluss 5 meetrit |
| Mikrofoni sagedusreaktsioon | 100 Hz-22KHz |
| Sisseehitatud mikrofon | 4 |
| Bluetooth | Ei |
| Maksimaalne väljund | 85 dB |
| Kõlari sagedusvastus: | 100 Hz-22KHz |
| Täisdupleks | √ |
| Mürasummutus | √ |
| Automaatne võimenduse juhtimine | √ |
| Toiteallikas: | AC100–240 V, 50-60Hz, 12 W |
| Töötemperatuur | 0 kraad -50 kraad (tööolek) |
| Niiskus | 20 protsenti -85 protsenti |
| OS-i tugi | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aksessuaarid | 1x konverentsi valjuhääldi ; 1x garantiikaart |
| Liides | 1x tüüpi B liides; 1x RJ45 võrguliides; 1x Line in/Line Out liides |
| Toiteallikas | Toide USB-st (5v/500mA), sisseehitatud 5200mAH liitiumaku; |
Kuum tags: Telefonikonverentsikõne teenused, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas





