Konverentsi mikrofonilahendused teie koosoleku jaoks parem heli
Mudel nrTevo - m5bpro
6m 360 kraadi pikapiraadiod
USB/Bluetooth/Wireless Connection
Ehitatud - kõrgel - truudus All - osutamine Pakkuge 360 -kraadise heli pikapit üle 6m
Kaja tühistamine ja müra vähendamine
Ühildub kõigi juhtivate UC platvormidega
Ideaalne arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti jaoks
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
TenVeo Magicall M5BPRO on esmaklassiline traadita konverentsi valjuhääldi, mis on ehitatud tänapäevasteks kohtumisteks.
Sellel on USB, Bluetooth 5.0 ja traadita dongliühendused, 8 - mikrofoni massiiv ja 5W ülikerge kõlari 360-kraadise häälepüügi jaoks kuni 6 meetrit.

8000mAh aku, müra vähendamise ja täieliku dupleksitehnoloogiaga jäävad teie vestlused loomulikuks, selgeks ja katkematuks. Intuitiivsed LED -näitajad ja universaalne ühilduvus muudavad M5BPro ideaalseks valikuks ärikohtumisteks, kaugtööks ja hübriidkonverentsideks.

PC -mikrofoni kõlarite ärikonverents USB -spilliks Skype jaoks

Lihtsad põhifunktsioonid:
6m 360 kraadi pikapiraadiod
USB PC -st, Bluetoothist mobiiltelefoni ja padjani, traadita arvutit
Ehitatud - kõrgel - truudus All - osutamine Pakkuge 360 -kraadise heli pikap üle 6 m
Kaja tühistamine ja müra vähendamine
Ühildub kõigi juhtivate UC platvormidega
Ideaalne arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti jaoks
Võtke meiega ühendust:
SZ Tenveo Video Technology Co, .ltd
Lisa: B-8. korrus, Fukang Keji mõis, Yousongi tee, Fukangi kogukond, Longhua Dist., Shenzhen, Hiina
E -post: Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: +86 135 5233 5495
Whatsapp: +86 134 7469 0572
Skype: Live: 956467630_1
Veebisait:www.tenveo - video - Conference.com
| Tevo - m5b Pro | |
| Üksuse nimi | USB / Bluetooth -spireerfon (Cascade on valikuline) |
| Mudel nr | M5B Pro |
| Bluetooth | Bt5.0 |
| Aku | 8000Mah (ehitatud - liitiumakusse); Muusika aeg (kuni 18 tundi); Kiireim laadimisaeg: 3,5 tundi; Laadige regulaarselt aega: 7 tundi (tugi PD2.0/3.0 laadimine, maksimaalse võimsusega kuni 18W) |
| Ühenduse tüüp | USB/Bluetooth/Wireless |
| Koosolekuruumi suurus ühe valjuhääldi jaoks | 15-30㎡ |
| Kohtumine ühe valjuhääldiga | Kuni 15 osalejat |
| Pikapvahemik | 6 meetrit |
| Mikrofonid | 8x analoog räni mikrofonide massiiv |
| Mikrofoni tüüp | Omni - suund (360 -kraadise pikapi vahemik) |
| Mikrofoni tundlikkus | -38db |
| Kõlarite maht | 120db |
| Snr | 62DB |
| Müra vähendamine | Jah |
| Täielik dupleksheli | Jah |
| AEC | Jah |
| Sagedusvahemik | 100Hz kuni 20 kHz |
| Esineja | 5W/120DB |
| Liides | 1 x tüüp - c, |
| Süsteeminõuded | Windows 7/8/10 või rohkem, MacOS 10.7 või rohkem, Chrome OS V29.01547 või rohkem |
| Rakenduse toetamine | Tarkvara: Skype, FaceTime, Zoom, Microsofti meeskonnad, hangoudid, obs, xsplit jne. |
| Töötemperatuur | 0 kraad -+45 kraad |
| Säilitustemperatuur | -10 kraad -+45 kraad |
| Hoiuniiskus | 20% - 90% RH (mittekondenseeruvad) |
| Töö niiskus | 20% - 80% RH (mittekasutamine) |
| Toiteallikas | 5 V /3A või 9 V /2A |
| Tootesuurus | 180mm*180mm*35,4mm/220*108*83mm (enne/pärast pakkimist) |
| Tootekaal | 0,61 kg /0,95 kg (neto / brutos) |
Kuum tags: Konverentsi mikrofonilahendused teie kohtumise kõrgema heli, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas














