Bluetoothi konverentsi mikrofoni valjuhääldi
Mudel nr:Tevo-M6b
* USB/Bluetooth/Wireless/3,5mm Jack
* Ehitatud 8 kõrge truudusega kõikvõimsusega mikrofoni
* 6m hääle pikapiraadius
* 8000mAh aku
* 2 on saadaval laiendusfookud (3 meetrit hääle kortsutamise raadius)
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
TEVO-M6B Bluetoothi konverentsi mikrofoni valjuhääldi
väikese ja keskmise konverentsi suumi jaoks

8x 36o kraadi nutikas mikrofonimassiiv, 6m hääl Reaci raadius
Tevo-M6B konverentsi Bluetooth-spilliks, kus on sisseehitatud 8 massiivi 360-kraadised kõikvõimalikud mikrofonid, jäädvustab heli kõigist suundadest ja sisseehitatud 5W valjuhääldiga pakub selget häälekvaliteeti, mis võimaldab osalejatel kohtumiste ajal selgemalt kuulda.
8000mAh aku
8000Mah suurem mahutavusaku toetab 13 tundi kõneaega, mis võib teie kogu päeva koosoleku ühe laadimisega hoida.


USB, Bluetooth, traadita dongliühendus
USB, Bluetooth, traadita dongl ja aux 4 ühendused nutitelefoni, arvuti, sülearvuti ja muude seadmetega. Ükskõik, kas olete kodus või ärireisil, on see professionaalne Bluetoothi konverentsi valjuhääldis alati pühendatud sellele, et aidata teil realiseerida pikamaa-pikapi ja kvaliteetseid kõnesid, mis muudab konverentsi või ärikohtumised lihtsamaks!
Universaalne ühilduvus
Ühildub mis tahes videokonverentside tarkvararakenduste ja pilveteenustega.

| Mudel nr | TEVO-M6B USB / Bluetooth SpireerPhone |
| Bluetooth | Bt5.0 |
| Aku | 8000mAh (sisseehitatud liitiumaku aku); Muusika aeg (kuni 13 tundi); Kiireim laadimisaeg: 3 tundi; Laadige regulaarselt aega: 6 tundi (tugi PD2.0/3.0 laadimine, maksimaalse võimsusega kuni 18W) |
| Ühenduse tüüp | USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm pikkune pistikupesa (Daisy-ahela versioonil on 2x3,5 mm pikkune tungraud) |
| Koosolekuruumi suurus | 15-30㎡ |
| Kohtumine | Kuni 15 osalejat |
| Pikapvahemik | 6 meetrit (19,68 jalga) |
| Mikrofonid | Ehitatud sisse 8x mikrofonid |
| Mikrofoni tüüp | Omni-suuna (360-kraadise pikapivahemik) |
| Mikrofoni tundlikkus | -38db |
| Müra vähendamine | Jah |
| Täielik dupleksheli | Jah |
| AEC | Jah |
| Sagedusvahemik | 100Hz kuni 20 kHz |
| Esineja | 5W/110DB |
| Liides | 1 x tüüp-C, 1x 3,5 mm hedioport, 2x3,5mm port laiendusfoogiks |
| Süsteeminõuded | Windows 7/8/10 või rohkem, MacOS 10.7 või rohkem, Chrome OS V29.01547 või rohkem |
| Rakenduse toetamine | Tarkvara: Skype, FaceTime, Zoom, Microsofti meeskonnad, hangoudid, obs, xsplit jne. |
| Töötemperatuur | -10 kraad -+45 kraad |
| Säilitustemperatuur | -10 kraad -+45 kraad |
| Hoiuniiskus | 20% -90% RH (kondenseeruvad) |
| Töö niiskus | 20% -80% RH (kondenseeruvad) |
| Toiteallikas | 5 V /3A või 9 V /2A |
| Tootesuurus | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (enne/pärast pakkimist) |
| Tootekaal | 1,02 kg /1,67kg(net / brutomass 带扩展麦) (kaasa arvatud laiendusmikud) |
Kuum tags: Bluetoothi konverentsi mikrofoni valjuhääldi, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas












