TEVO-HD9620 HDMI väljund 1080p HD Video Conferencing Kaamera Media Size konverents (OHD20S-W2)
Mar 24, 2017
Mudel NO .: TEVO-HD9620
Video: Video
Side: Juhtmega
Lens: Canon Lens
Video Format: 1080 / 60p
Tarneaeg: 3 päeva pärast makse
Zoom: 20xoptical, 12X digitaalne
Keel: inglise, või Kohandatud
Kaubamärk: TENVEO
Spetsifikatsioon: 131 * 165 * 142
HS kood: 8525
Liik: Video Conferencing System
Koostis: CMOS
Värv: Must
Efektiivseid piksleid: 2,1 mega pixel (16: 9)
OEM: ODM
Protokoll: Visca, Pelco-D / P
Sertifikaat: CE, FCC, ISO9001: 2008 RoHS
OSD: Jah
Transport Package: Neutraalne pakett või Kohandatud
Lähtekoht: Hiina
Toote ülevaade:
TEVO-HD9620 on meie brändi kõrge intelligentne HD videokonverentsi kaamera koos 3.27MP (20 x optiline, 12 x digitaalne automaatne keskendudes), pakkudes kõrge resolutsiooniga pilti. Original mõeldud auto flip tehnoloogia (laua- või lakke), on 255 eelseadistatud asendiga, mitu PTZ seade, RS232 ja RS422 puldiga (Visca, PELCO P / D protokoll) liides.
Kasutusala:
TEVO seerianumber HD videokonverentsi kaamera on laialt kasutusel koosolekul, koolitusruum, videokonverentsid, kaugõpe, seire, meditsiini-, kohtusaali, Internet side ja nii edasi.
Toote omadused:
Video Format: 1080P 50/60
Läätsede: 20 x optiline, 12 x digitaalne
1 / 2,8 "Exmor CMOS, 3,27 MP
Video väljund: SDI, HDMI, CVBS, YPBPR
Visca ja PELCO P / D toetatud protokolli
Üks pult nelja kaamerad
High-end sulamist alt, vähendada temperatuuri kaamera, mis tagab piltide väljund pidevalt
HD ja SD väljundsignaali samaaegselt isegi 1080p / 60, SD signaali saadaval
255 presets positsiooni PC või klaviatuuri kontroller, 254 aadresse saab määrata automaatselt kindlaks
Multi kontrolli meetodid kättesaadavad, toetus RS232 / 485 seerianumber kontrolli, ei ole vaja muuta koodi.
Mõõdud:
160mmx 168mm x 185mm / 295mm x 225mm x205mm (enne / pärast pakkimine)
Aksessuaarid:
DC 12Vpower adapter, IR kaugjuhtimispult, manuaal, RS232, RS485 kaabel, HDMI kaabel, Brackets & kruvid
Tehnoloogia parameetrid:
| MUDEL PUS- O HD20 S | |
| Sens o r | 1 / 2.8 "ExmorCMOS |
| Efektiivseid piksleid | 3 0,27 MP |
| Video F ormat | 1080P / 60,1080P / 50, 1080P / 30,1080P / 25,1080I / 60,1080I / 50,720P / 60,720P / 50,720P / 30,720P / 25 |
| ZOOM | 20x suumiga |
| iiris | Auto / Manual |
| Nurk F ield Vaade | 355 ° (80 ° / S) |
| fookus | Auto / Manual / Push |
| Min. ma llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| valge tasakaal | Auto / Manual |
| S / N Ratio | & # 8805; 50dB |
| Elektrooniline S Hutter | 1-1 / 10000S |
| Müravähenduse | 2D / 3D |
| Tagasi lülitus C ompensation | Sisse välja |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt Pööramisnurk | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 & # 176; (Kalde) |
| kontroll Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | Visca, PELCO-P / D |
| Video O utput I nterface | 3G-SDI, YPbPr, HDMI, CVBS |
| töötemperatuur | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| võimsus | DC12V |
| Võimsus C onsumption | 12W |
| kaal | 2.5kg |
Meie teenused:
1 Kaheaastane garantii
2, OEM & ODM teenused (keel, logo, packageing jne olemas)
3, Fast toimetamiseks (3-10 päeva pärast makse saadud)
4, TT / Paypal vastuvõetavat
TENVEO Video Technology Co, Ltd asutati aastal 2002, professionaalne tootja videokonverentsi kaamera, CE, FCC, ISO9001: 2008 sertifitseerimine. Me kohustume pakkuda hi-tech, kõrge kvaliteediga ja humaniseeritud videokonverentsi lahendused. OEM ja ODM on saadaval.
Loodan teiega koostööd!

