UUS 4K konverentsikaamera mikrofoniga 360 kraadi vaatega CC600
Jun 10, 2022
UUS 4K konverentsikaamera mikrofoniga 360 kraadi vaatega CC600


| Asja nimi: | Meeting Go 360 kraadi konverentsikaamera |
| Mudeli nr.: | Tevo-CC600 |
| Pildiandur: | 1/2,7" CMOS-andur |
| Maksimaalne kaadrisagedus: | 2592H x 1944V @ 30 kaadrit sekundis 10 bitti |
| Objektiivi ehitus: | 5 klaasikihti pluss IRCF elemendid |
| Efektiivsed pikslid: | 5.{1}} megapikslit |
| Fookuskaugus: | f=2.49 mm |
| Ava: | F2.5 |
| Vaateväli: | 140 kraadi (D), 140 kraadi (H), 103 kraadi (V) |
| Hareware Out: | 4992x928 @ 30 kaadrit sekundis (ainult panoraam) 1920 x 1080 @ 30 kaadrit sekundis, 1280 x 720 @ 30 kaadrit sekundis, 640 x 360 @ kaadrit sekundis (panoraam, ülalt alla, panoraam) DOA: Saabumissuund |
| Video formaat | MJPG/YUV2 |
| Vaateväli: | Horisontaalne: 360 kraadi / vertikaalne 60 kraadi FOV Ülemine: vertikaalne pluss 45 kraadi üles / - 15 kraadi alla FOV keskmine: vertikaalne ± 30˚ FOV-Alla: vertikaalne pluss 20˚ üles / -40˚ alla |
| IQ efekt: | Valgustus: 0 - 100; 3D NR: 0 - 100; Gamma: 0 - 100; Virvendus: Automaatne, 50Hz / 60Hz; Lähtesta : lähtestada tehaseseadetele; |
| Funktsioonid: | Adaptiivne ROI; Inimeste jälgimine; Beamforming Tracking |
| Mikrofoni massiiv: | Sisseehitatud 4 digitaalset mikrofoni / ühesuunalist mikrofoni | Korje vahemik: | 5M | ||
| Kaugvälja hääle jäädvustamine: | Toetus | Akustilise kaja tühistamine: | Jah | ||
| Kiirte kujundamine: | Jah | Vastamise sagedus: | 200 Hz kuni 8 k Hz | ||
| Sperker: | Täissageduskõlar x 1 | Hindamisvõimsus: | 3W (mono) | ||
| Helirõhk: | 70db ↑ (@1m at : roosa müra 0dB) | Heli taasesituse sagedusvahemik: | 200 Hz kuni 10 k Hz | ||
Täpsem info teretulnud meiega ühendust võtma:
SZ Tenveo Video Technology Co.ltd
Lisa: B-8th Floor, Fukang Keji mõis, Yousong Road, Fukangi kogukond, Longhua ringkond, Shenzhen, Hiina
pluss 86 135 5233 5495|Tel
pluss 86 134 7469 0572|Whatsapp
otse:956467630_1|Skype
pluss 86 135 5233 5495|Wechat
E-post: Sales09@tenveo.com|www.tenveo-video-conference.com

