HD 1080p 3xoptical Zoom Best Camera USB2.0 Video konverentsi Kaamera Technology (TEVO-VX3-1080)
Mar 24, 2017
Mudel NO .: TEVO-VX3-1080
Värvus: Silver
Tarneaeg: 2 päeva pärast makse
Efektiivseid piksleid: 2,1 megapikslit
Sisseehitatud Video väljund: USB 2.0
Video Format: 1080P, 720P
Kaubamärk: TENVEO
Mõõtmed (PxLxK): 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (enne / pärast pakkimisega)
Sensor: 1 / 2,7 "HD värviline CMOS
Lens: 3 x optiline
Sertifikaat: CE, FCC, ISO9001: 2008 RoHS
Video Link: http://www.tenveo-video-conference.com/
Seisukord: Uus
Sertifikaat: CE, RoHS, ISO, FCC
Transport Package: Neutraalne pakett või Kohandatud
Lähtekoht: Hiina
HD 1080p 3xoptical Zoom Best Camera USB2.0 Video konverentsi Kaamera Technology (TEVO-VX3-1080)
TEVO-VX3-1080 ühendab 1080P kõrge digitaalse video väljund mugavuse traditsioon USB 2.0, pakkudes meetodi turundus ehitada majandusliku videokonverentsi. USB 2.0 videokonverentsi kaamera, 2,1 MP värviline CMOS sensor, väljund pildikvaliteeti pilt, mis jõuavad 1080p / 30 ja 720p / 30 .Support RS232C ja RS422 puldiga (Sony Visca, PELCO P / D protokoll) liides, kõigi kaamera seaded ja pan / tilt / zoom kauge kiire andmeedastuse kontroll operatsiooni, multifunktsionaalne PTZ seade.
Kasutusala:
Reportervektorit pUAS USB 2.0 HD videokonverentsi kaamera on ideaalne kohandatud lahendus remote videokonverentsi, kaugõppe, puldiga meditsiini- ja Interneti-side ja nii edasi, avatud tööruumist privaatne bürooruumid ja konverentsisaal. See kaamera, kõrge kvaliteediga, muutub teie eksklusiivne valik.
Mõõdud:
Aparaat:
Aksessuaarid:
Kiire algus:
Tehnoloogia parameetrid:
| M odel | TEVO-VX3-1080 |
| Sens o r | 1 / 2,7 HD värviline CMOS |
| Efektiivseid piksleid | 2.1MP |
| Video F ormat | 1080p30, 720P30 |
| ZOOM | 3X suum |
| Cruise Line | 4 Lines |
| eelseadistatud asendis | 64 |
| fookus | Auto / Manual / Push |
| Min. Il lumination | 5.0Lux temperatuuril F2.0 |
| valge tasakaal | Auto / Manual |
| S / N Ratio | > 50dB |
| Elektrooniline S Hutter | 1-1 / 30s |
| Müravähenduse | / |
| Tagasi lülitus C ompensation | Sisse välja |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt Pööramisnurk | 360 ° |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (Kalde) |
| kontroll Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | Visca, PELCO-P / D |
| Video väljund liides | USB 2.0 |
| töötemperatuur | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| võimsus | DC12V |
| Võimsus C onsumption | 12W |
| kaal | 1.72kg |
Meie teenused:
1 Kaheaastane garantii
2, OEM teenuseid (keel, logo, packageing jne olemas)
3, Fast toimetamiseks (2 päeva pärast makse saadud)
4, TT / Paypal vastuvõetavat
Tenveo video tehnoloogia Co, Ltd asutati aastal 2002, professionaalne tootja videokonverentsi kaamera, CE, FCC, ISO9001: 2008 sertifitseerimine. Me kohustume pakkuda hi-tech, kõrge kvaliteediga ja humaniseeritud videokonverentsi lahendused. OEM ja ODM on saadaval.
Ära hestiate minuga iga informations.
Loodan teiega koostööd!
Lisa .: Room511-514, Fengtian New tech hoone, Põhja Xuegang Road, Longhua uus distants. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Faks: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (+8613657740706)
QQ: 451810239

