Full HD 1080p USB Video konverentsi Camera Koosolekuruum (TEVO-HD9620)
Mar 25, 2017
Mudel NO .: TEVO-HD9620
Video: Video
Värvus: Silver
Tarneaeg: 2 päeva pärast makse
Efektiivseid piksleid: 2,1 megapikslit
Signaali Süsteem: 1080P / 30 720 p / 30
Camera Control Interface: RS-232C / RS-422
Transport Package: veebikaamera optiline suum Värvus kasti PE vaht, tugev Carton International Standard pakkimine
Lähtekoht: Hiina
Liik: Video Conferencing System
Side: Juhtmega
Sensor: 1 / 2,8 "Exmorcmos
Lens: 10 x optiline
Sisseehitatud Video väljund: USB 2.0
Kaubamärk: Tenveo
Täpsustus: CE, FC, ISO9001: 2008
Toote ülevaade:
TENVEO ühendab 1080P kõrge digitaalse video väljund mugavuse traditsioon USB 2.0, pakkudes ideaalne videokonverentsi lahendus marketing. USB 2.0 videokonverentsi kaamera, 2,1 MP värviline CMOS sensor, väljund pildikvaliteeti pilt, mis jõuavad 1080p / 30 ja 720p / 30. Toetus RS232C ja RS422 puldiga (Sony Visca, PELCO P / D protokoll) liides, kõik kaamera seaded ja pan / tilt / zoom kauge kiire andmeedastuse kontroll operatsiooni, multifunktsionaalne PTZ seade.
Kasutusala:
TENVEO USB 2.0 HD videokonverentsi kaamera on ideaalne kohandatud lahendus remote videokonverentsi, kaugõppe, puldiga meditsiini- ja Interneti-side ja nii edasi, avatud tööruumist privaatne bürooruumid ja konverentsisaal.
Toote omadused:
1. Vastu 2,1 MP efektiivseid piksleid, 1 / 2,8 "Exmor CMOS,
2. Video Format: 1080P / 30 720P / 30
3. USB 2.0 liides, lihtne paigaldus ja toimimine
4. USB2.0 liides, juurdepääs PTZ ja ZOOM
5. Rahvusvaheliselt teedrajav ultra-vaikne mootor tehnoloogia, muutes PTZ keera vaikselt
6. 64 presets ja 255 aadressi kaskaade pikendamise protokolli
7. enda algatusel Visca ja PELCO P / D protokolli automaatselt identifitseerimise tehnoloogia, ei ole vaja muuta koodi või menüü
8. Original mõeldud auto flip tehnoloogia (desktop / lakke)
Tehnoloogia parameetrid:
| M odel | TEVO-HD9620 |
| andur | 1 / 2,8 "Exmor CMOS |
| Efektiivseid piksleid | 2.1MP |
| video Format | 1080p30, 720P30 |
| ZOOM | 20 X optiline 12x digitaalne suum |
| Nurk vaateväli | 355 ° |
| fookus | Auto / Manual |
| Min. Valgustus | 0.25Lux temperatuuril F1.2 |
| valge tasakaal | Auto / Manual |
| S / N Ratio | > 50dB |
| elektrooniline katik | 1 / 1-1 / 10,000S |
| Müravähenduse | / |
| Tagasi valguse kompenseerimine | Sisse välja |
| Preset | 64 |
| kontroll Terminal | RS-232C / RS-485 |
| Control Protocol | Visca, PELCO-P / D |
| Video väljund liides | USB 2.0 |
| töötemperatuur | 0-50 |
| võimsus | DC12V |
| Energiatarve | 12W |
| kaal | 1.4kg |
Meie teenused:
1 2years garantii
2, OEM teenuseid
3, Fast toimetamiseks (2 päeva pärast makse saadud)
4, TT / Paypal vastuvõetavat
TENCEO Industrial Co., Ltd asutati aastal 2002, professionaalne tootja videokonverentsi kaamera, CE, FCC, ISO9001: 2008 sertifitseerimine. Me kohustume pakkuda hi-tech, kõrge kvaliteediga ja humaniseeritud videokonverentsi lahendused. OEM on saadaval.
Loodan teiega koostööd!
Lisa .: Room511-514, Fengtian New tech hoone, Põhja Xuegang Road, Longhua uus distants. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Faks: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE:
Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706

