Heli ja video kõik ühes veebikaameras TEVO-VA200Pro
Aug 11, 2020


| Mudel | TEVO-VA200 Pro |
| Nimi | Heli ja video kõik ühes veebikaameras |
| Pildiandur | 1 / 2,7 CMOS-andur (OV2710) |
| Objektiiv | 2,2 mm lai vaatenurk |
| Efektiivne piksel | 2,10 megapikslit |
| Suum | Fikseeritud fookus |
| Liides | Mikro USB2.0 |
| Video tihendusformaat | MJPEG, YUV |
| Resolutsioon | 1920×1080 |
| Horisontaalne vaatenurk | 112° |
| Minimaalne valgustus | 350Luks |
| Toiteallikas | USB-toiteallikas, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Sisseehitatud 2 Omni suunamikrofoni |
| Kõlar | Sisseehitatud 2 kõlarit |
| MOD | 50cm |
| Valge tasakaal | Automaatne |
| FPS | Maksimaalselt 30 kaadrit / s (MJPG) |
| Kaabli pikkus | 3m |
| Tugisüsteem | Windows: 10, 8.1, 8, 7 ja macOS 10.12 ~ 10.14 、 OS X 10.8 ~ 10.11 、 Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Ühilduv tarkvara | Suum, sinised teksad, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, koosolekule minek jne |
| Aksessuaarid | USB-kaabel, kasutusjuhend |
| Energiatarve | 2w |
| Kõlari sagedus | 20Hz ~ 20KHz |
| Takistus | 4Ω |
| Maksimaalne väljund | 85dB |
| Mikrofoni suund | Ühesuunaline |
| Tundlikkus | -33dBFS |
| Mikrofoni sagedus | 20Hz ~ 20KHz |
| Valimisulatus (raadiod) | 3m |
| Toote suurus | 262 (L) × 85,5 (S) × 110 (K) mm |
| Toote kaal | 0.33 g |





