720p HD Video konverentsi Kaamera Tevo-V720
Mar 24, 2017
toote Detail
Basic Info
Mudel Tevo-V720
Liik: Video Conferencing System
Video: Video
Side: Juhtmega
Juhtides Motiiv: isotroopne
Värv: Valge
720p HD Video konverentsi Kaamera: USB2.0
10X Zoom Lens: 1280 * 720 30frames
Kaubamärk: Tenveo
Tootekirjeldus
Toote omadused: Tevo-V720 videokonverentsi kaamera pilt, pilt külmutamine, Fikseeritud fookusega suum; Ühe vajutusega Lihtne kasutada, täiesti töökorras, tulemuslikkuse on tähelepanuväärne! Võib olla pikaajaline stabiilne töö, lihtne kasutada, ei pea et maintain.With Mitmikside eesmärgi etteantud, mälu, piirkond Scan lisalülitit kontrolli, infrapuna kaugjuhtimispult, ümberpööratud pildi, peegelpilt, pilt külmutamine jne piiramatu skaneerimise ulatus, mis ühildub erinevate Control Protocol, kasutades standard RS422 / RS232 kontrolli režiimis.
| mudel | TEVO-V720 |
| andur | MT9M034 1,3 miljonit pikslit. (1280 * 720 jala 30 kaadrit / sek.) |
| resolutsioon | 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| Kaadrisagedus | 720: 30 kaadrit sekundis |
| Minimaalne valgustus | 0.5Lux temperatuuril F2.0 |
| objektiiv | 1,3 miljonit pikslit |
| säritus | auto |
| Zoom | fikseeritud fookus |
| valge tasakaal | Auto / Manual |
| Signaal-müra | > 50dB |
| Pan pöördenurga | 360 ° |
| Tilt pöördenurga | Up: 90 °, Down: 45 ° |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S; 1-100 ° / S |
| võimsus | DC 12V |
| toote suurus | 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (enne / pärast pakkimisega) |
| toote kaal | 600g / 1.66kg (enne / pärast pakkimine) |
Lisa .: Room511-514, Fengtian New tech hoone, Põhja Xuegang Road, Longhua uus distants. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Faks: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706





