
Lainurkkaamera USB
4K eraldusvõimega USB2.{2}} videoväljund
Pan: {{0}} kraadi Kallutamine :0 kraadi ~120 kraadi
124 kraadi Fikseeritud fookusega lainurk
RS-232, RS-485, IR-kaugjuhtimispult
1/2,7" HD värviline CMOS 8 megapikslit
Suurepärane kvaliteet täisklaasist läätsematerjaliga
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
Lainurkkaamera USB TEVO-UHD4K


Lainurkkaamera USB tooteülevaade:
Fikseeritud fookusega Pan Tilt Kaamera
Stiilne ja intelligentne disain
Plug & Play USB2.{1}} Ühenduvus
Kristallselge HD1080P pildikvaliteet
Täpne, sujuv ja vaikne PTZ liikumine
Eelseadistus: 9 IR-kaugseadete kaudu (256 RS232 kaudu)
1/2,7-tolline kvaliteetne, 8,29 MP (16:9) CMOS-sensor
Suurepärane kvaliteet täisklaasist läätsematerjaliga
124 kraadi lai vaateväli ilma videomoonutusteta
Toetage laekinnitust, seinakinnitust ja statiivikinnitust (tagurpidi paigaldatav)
2D ja 3D NR parima videokvaliteedi tagamiseks erinevates valgustingimustes
Toetage Visca, Pelco-P ja Pelco-D protokolli, RS232/RS485 kaamerajuhtimist
Ühildub enamiku juhtivate videokonverentsitarkvara ja -platvormiga



| Mudeli nr. | UHD4K |
| Andur | 1/2,8'' Sony CMOS |
| Efektiivsed pikslid | 8,29 megapikslit |
| Videosignaalid | 4K@30/25 kaadrit sekundis, 2K@30/25 kaadrit sekundis, 1080p @ 30/25 kaadrit sekundis |
| Suumi | 5x digitaalne suum |
| Objektiiv | f{0}},2 mm |
| Ava | F1.8 |
| Horisontaalne nurk | 124 kraadi |
| Vertikaalne nurk | 71 kraadi |
| Diagonaalnurk | 116 kraadi |
| Videoväljund | USB 2.{1}} |
| LAN | / |
| Võrguprotokoll | / |
| Video kodeeringu formaat | MJPEG, YUY2 |
| Video eraldusvõime | 4K (3840*2160) jne |
| Signaali standard | NTSC/PAL |
| Eelseadistatud positsioon | Kasutaja saab seadistada kuni 64 eelseadistust (10 eelseadistust infrapuna kaugjuhtimispuldi abil) |
| Juhtliides | RS-232 (ainult sisend), RS-485, USB |
| Katik | 1/30s-1/10000s, auto |
| Baudi kiirus | 38400/9600 bps |
| Juhtprotokoll | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS485) |
| USB-protokoll | UVC1.1 |
| Minimaalne valgustus | 0.1Luks |
| SNR | Suurem või võrdne 50 dB |
| Horisontaalne pööramine | 350 kraadi (±175 kraadi) 0,1 kraadi /s-100 kraadi /s |
| Vertikaalne pööramine | 180 kraadi (± 90 kraadi) 0,1 kraadi /s-80 kraadi s |
| Toiteallikas | DC 12V/2A |
| Energiatarve | 12W |
| Töötemperatuur | 0 kraadi ~+50 kraadi |
| Töö niiskus | 0~95% suhteline niiskus |
| Toote suurus | 212 * 160 * 172 mm / 260 * 217 * 197 mm (enne / pärast pakkimist) |
| Toote kaal | 1,25 kg / 2,05 kg (neto / brutokaal) |
Kuum tags: lainurkkaamera usb, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas




