USB HDMI koosolekuruumi kaamera 11x optiline suum
Mudel nr:tevo-vl11h
* 1/2,8'''sy CMOS -andur
* 1080p@60 kafps
* 11x optiline suum 62,8 kraadi FOV -ga
* USB HDMI videoväljundid
* RS232/RS485 juhtnuppude kontrolleri jaoks
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
TenVeo Vloop USB3. 0/HDMI 11x optiline suum FHD 1080P 60FPS PTZ konverentsikaamera

Konverentsi koosolekuruumi kaamera jäädvustab iga momööti uimastamise selguses 1080p 60 kaadrit sekundis

Konverentsi koosolekuruumi kaamera USB3 -ga. 0 HDMI videoväljundid, hõlpsasti kasutatavad. ja RS232/RS485 portidega, kaugjuhtimispuldi jaoks lihtne


Universaalne ühilduvus

Tugikomplekti paigutus, lae kinnitus, seinakinnitus ja statiivi kinnitus (tagurpidi kinnitav)


| Mudel nr | Tevo-vl11h |
| Pildiandur | 1/2,8'''sy CMOS |
| Tõhusad pikslid | 2,38 megapikslit |
| Videovorming | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Optiline suum | 10x optiline suum |
| Lääts | F1.8-2.6 |
| Ava | f =5. 76-46. 09mm |
| Horisontaalne nurk | 54,7 kraadi (W) -6. 8 kraadi (t) |
| Vertikaalne nurk | 30,8 kraadi (W) -3. 8 kraadi (t) |
| Diagonaalnurk | 62,8 kraadi (W) -7. 8 kraadi (t) |
| Taustvalgustus | Toetama |
| Snr | >50DB |
| Fookus | Automaatne käsiraamat |
| Digitaalne müra vähendamine | 2D ja 3D müra vähendamine |
| Kokkupuude | Automaatne käsiraamat |
| Videoliidesed | HDMI, USB3. 0 c |
| Video tihendamise vorming | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Juhtimisprotokoll | Visca/Pelco-D/Pelco-P; BAUDi määr: 38400/9600/4800/2400 |
| Juhtimisliides | RS232 (ainult sisend), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1) |
| PAN/TILT Pöördumine | ± 175 kraad, -90 kraad -+90 kraad |
| Pan -juhtimiskiirus | 0. 1 -80 kraad /sek |
| Kallutamiskiirus | 0. 1 -60 kraad /sek |
| Eelseadenumber | Kasutaja saab seadistada kuni 255 eelseadet (10 eelseadet IR -kaugjuhtimisega) |
| Operatsioonisüsteemid | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 või kõrgem, Linux (vajalik UVC toetamiseks) |
| Sisendpinge | DC 12V |
| Sisendvool | 2. 0 a (max.) |
| Energiatarve | 13W (max.) |
| Temperatuuri säilitama | -20 kraad kuni 60 kraadi |
| Ladu niiskus | 20% -90% RH |
| Töötemperatuur | 0 kraad kuni 40 kraadi |
| Töö niiskus | 20% -80% RH |
| Mõõde (w*h*d) | 171,6*192,6*171,6mm/ 260*217*197mm (enne/ pärast pakkimist) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (neto/ bruto kaal) |
| Lisavarustus | 1 x kaamera; 1 x USB -kaabel; 1 x toiteadapter; 1x IR kaugjuhtimispuldi; 1 x seinakinnitus; 1 x käsiraamat |
| Mfg. Garantii | 3 aastat standardset osa ja töö garantii |
Kuum tags: USB HDMI koosolekuruumi kaamera 11x optiline suum, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas









