Odav videokonverentselahendus
USB3.0 liides
HD1080P 2,38 Mega Pixel
118 kraadi lainurk
Pan: 0-355 kraadi kallutamine: +/- 60 kraadi
RS-232, RS-422, RS-485, IR kaugjuhtimispuldi
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
USB HD 1080P videokaamera konverentsiruumide jaoks
3x optiline suum panni kallutatud kaamera
Klanitud ja intelligentne disain
Pistik ja mängige USB3.0 ühenduvus
Crystal Clear HD1080P pildikvaliteet
Täpne, sile ja vaikne PTZ -liikumine
Eelseade: 10 IR kaugseade kaudu (255 RS232 kaudu)
1/2,8 tolli kõrge kvaliteediga, 2,1MP (16: 9) CMOS -andur
Kõrgekvaliteediline klaasist läätsematerjal
118 kraadi laia vaateväli ilma video moonutuseta
Odav videokonverentselahendus
Tugi lae kinnitus, seinakinnitus ja statiivi kinnitus (tagurpidi kinnitav)
2D ja 3D NR parimate videokvaliteedi jaoks erinevates valgustingimustes
Toetage Visca, Pelco - P ja Pelco - D protokoll, RS232/RS485 kaamera juhtimine
Ühildub enamiku juhtivate videokonverentside tarkvara ja platvormiga



Pakend ja saatmine
1. Delivery:
Proovide tellimuste korral on meil tooteid laos; Samal päeval saatmine, kui saame tellimuse;
Ostutellimuste saamiseks tarnitakse 3-7 tööpäeva jooksul;
2. Pakkimine:
Vahtpakend sees; Tavaline kartokomplekt väljas.

| Andur | 1/2,8'''sy CMOS |
| Tõhus piksl | 2,38 megapikslit |
| Videoväljundi piksel | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Suum | 3x optiline suum |
| Lääts | f =2.38-7 mm |
| Ava | F1.96-3.64 |
| Horisontaalne nurk | 103,69 kraad (W) -42,12 kraad (t) |
| Videoväljund | USB 3.0 |
| Videorežiimis | 1080P (1920 *1080) |
| Signaalse standard | NTSC/PAL |
| Eelseade | 64 |
| Kontrollige Temperatuur | RS-232, RS485 |
| Katik | 1/30S-1/10000, automaatne |
| Baudimäär | 38400/9600 bps |
| Juhtimisprotokoll | Visca, Pelco - d, Pelco - p (RS-232, RS485) |
| USB -protokoll | UVC1.1 |
| Minimaalne valgustus | 0,1LUX |
| Snr | Suurem kui 50 dB või võrdne |
| Videokodeerimise vorming | H.264, MJPEG, YUV |
| Horisontaalne pöörlemine | 350 kraadi (± 175 kraad) 0,1 kraad /s-100 kraad /s |
| Vertikaalne pöörlemine | 90 kraadi (± 45 kraadi) 0,1 kraadi /S-80 kraadi |
| Toiteallikas | DC 12V/2A |
| Võimsus | 12W |
Kuum tags: Odav videokonverentside lahendus, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas












