
Omnidiidisuunalise konverentsi valjuhääldiga 2 mikrofoniga ärikonverentsil
Mudel: tevo - na200ex
10m raadiod Daisy keti valjuhääldi
USB -liides
98 DB esineja
8 mikrofoni, 2 kõnelejat
Adaptiivne kaja tühistamine
Adaptiivne inimese hääle jälgimine
Kõrge tundlikkus kõiksuunaline mikrofon
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
Professionaalne valjuhääldi 360 -kraadine häälvalik - UP UP USB mikrofon 10m tevo - na200ex

Daisy kett/kasutamine üksi ideaalne koosolekuruumi jaoks - tevo - Na200Ex SpireerPhone'il on Daisy ketifunktsioonid, kaskaadsed 1 konverentsi esinejad laiendavad oluliselt teie tõhusat koosolekuruumi, pakkudes üliõpist, pakkudes ülikooriskonverentsi jaoks suurepäraseid heli. See on uus uuendus, mis põhineb M2 -l, arvestades meie klientide vajadusi. Parim osa on see, et te ei saa mitte ainult NA 200 + Na200S suuremale kohtumisele, lastes rohkematel osalejatel osaleda konverentskõnes, vaid ka kahe M2 kõnelejana kasutage ainuüksi kahes väikeses toas.
AI Voice AlgorithM & Auto - reguleerimine pikapitehnoloogia - Skype SpireerPhone rakendab AI {- põhinevat häälialgoritmi, et müra kõrvaldada vastavalt keskkonnadünaamikale, tõhusalt kaja, nii et filtreeriks ümbritseva keskkonnaga ümbritsevates keskkonnas ülivõimsaks. Samal ajal on Na200Exi kõlaritega varustatud kõrge - tundlikkusega digitaalsete mikrofonide massiivi, mis suudab tuvastada heliallika kauguse, reguleerides heli helitugevust automaatselt, et realiseerida enese - helitugevuse tasakaalu.
Täielik - duplex heli ja 360 kraadi MICS massiray Na200Ex Spillerphone toetab kahekordset vestlust. Aidake teil pidada multi - partei konverentsi kuskil, muretsemata kauguse pärast blokeerib teie äripartneritega ühtset suhtlust, et saada edukas kõne. Na200Exi valjuhääldis, mis on varustatud 8 kõrge - tundlikkusega MEMS digitaalsed kõiksuunalised mikrofonid, mis tagavad telekonverentsi ajal kõigi kuulamise, mis erineb traditsioonilisest ühest - mikrofonidisainist, saavutades tõelise 360 -kraadise valimise - üles.
Kõrge ühilduvus ja mitme ühendusega NA200EX kaasaskantav valjuhääld on ühilduv erinevate seadmete, tarkvara/rakendustega. Pole tähtis, et kasutate Window7/8/10, Mac OS, Android või iOS, konverentsi esineja saab hõlpsasti ühendada. Na200Exi kõlaritelefon toetab ka tavaliselt kasutatavaid softfone nagu Zoom, Skype for Business, WebEx, Google Hangout ja.
LED -indikaatori disain ja kaasaskantav suurus koos Beami - moodustamistehnoloogiaga, tuvastab Na200EX täpselt nende inimeste positsiooni, kes räägivad ja tähistavad LED -tulede kaudu erineva nurga all hääli. Veelgi enam, rõngavalgus ütleb teile selgelt NA200 seeria helitugevuse, toite ja ühenduse oleku. Arvestades ärimeeste tõestust, on NA200EXi konverentsi valjuhääldis kaitseümbris, et seda hõlpsalt ringi kanda! Tooge lihtsalt NA200EXi valjuhääldis kontorisse/ koju või reisides!

Professionaalne traadita valjuhääldi 360 -kraadine häälvalik - UP UP USB mikrofoni hind ja spetsifikatsioon nagu allpool:


Kas karikakra kett 1 saab laienduskõlarite arvutid (RJ45 kaabli järgi) ja suurendada GE pikapi vahemaa kuni 10 m.
Laiendusala on valik.

1. Delivery:
Proovide tellimuste korral on meil tooteid laos; Samal päeval saatmine, kui saame tellimuse;
Ostutellimuse saamiseks tarnitakse 3-7 tööpäeva jooksul;
2. Pakkimine:
Vahtpakend sees; Tavaline kartokomplekt väljas.

Ettevõtte informatsioon

Palun võtke meiega ühendust, kui olete huvitatud professionaalse valjuhääldi 360 -kraadise hääle valimisest - UP UP USB mikrofoni hind 10m
Tevo - NA200EX tehnilised spetsifikatsioonidheli konverentsisüsteem:
| Mudel | Tevo - na200ex |
| Koosolekuruum | 5m (16,4 jalga) + |
| Pikapvahemik | 5+5 meetrid |
| Mikrofoni sagedusreaktsioon | 100Hz-22kHz |
| Ehitatud - mikrofoni | 4 |
| Bluetooth | Mitte |
| Maksimaalne väljund | 85DB |
| Kõlarite sageduse vastus: | 100Hz-22kHz |
| Täielik dupleks | √ |
| Müra mahasurumine | √ |
| Automaatne võimenduse kontroll | √ |
| Toiteallikas: | AC100 ~ 240 V, 50-60Hz, 12W |
| Töötemperatuur | 0 kraad -50 kraadi (tööriik) |
| Niiskus | 20%-85% |
| OS -i tugi | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aksessuaarid | 1x konverentsi valjuhääldi; 1x garantiikaart |
| Liides | 1x tüüp - b liides; 1x RJ45 võrguliides; 1x rida sisse/joone liidese |
| Toiteallikas | Võimsus USB (5 V/500mA), ehitatud - 5200mAh liitiumakuga; |
Kuum tags: Omnidiidisuunalise konverentsi valjuhääldiga 2 mikrofoniga ärikonverentsi jaoks, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

10X optilise suumiga kaamera koos USB2.0 Plug and Pl...
-

Konverentsikaamera koos automaatse suumiga 20X Täiel...
-

Tevo - vhd4k automaatne jälgimiskaamera
-

Fikseeritud fookusega 4 mm objektiiviga USB 2.0 Liid...
-

USB2.0 HD 360 -kraadine PTZ -kaamera videokonverents...
-

Juhtmevaba Daisy Chain USB konverentsiruumi kõlarid ...

