Kontoriseadmete konverentsisüsteem 12x optilise suumiga PTZ-kaamera kõik ühes
*. UHD videokaamera, jaotur ja valjuhääldi kogumisraadius on 9 meetrit
*. HD 1080p video autofookusega, 12x suumobjektiiv. 4K eraldusvõime
*. Käivitage videokoosolekud, kasutades USB-ühendust sülearvutiga
*. Ühildub Maci ja PC-ga. Süsteeminõuded: Windows 7, 8.1 või 10, Mac OS X 10.7 või uuem.
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. on tuntud kui üks juhtivaid tootjaid ja tarnijaid Hiinas, nüüd tervitame teid soojalt hulgimüügiga CE heakskiidetud kontoriseadmete konverentsisüsteemiga 12x optilise suumiga ptz-kaamera kõik ühes meie tehasest madala hinnaga. Täiustatud seadmete ja tehnoloogia abil saame teile tagada meie seadmete kõrge kvaliteedi ja hea jõudluse. Hinnakirja ja OEM- ja ODM-teenuse saamiseks võtke meiega ühendust.
Kontoriseadmete konverentsisüsteem 12x optilise suumiga optika, PTZ-kaamera ja 9-meetrine häälvastuvõtuulatusega valjuhääldi
1. Täielik heli-/videokonverentsirühm keskmiste ja suurte ruumide jaoks: UHD-videokaamera, valjuhääldi ja jaotur.
2. Kompaktne ja elegantne disain, mis sobib enamiku stsenaariumitega.
3. Kõrgekvaliteediline valjuhääldi, Plug & Play HD-heli võimaldab kõigil konverentsilauas viibijatel selgelt kuulda ja olla kuulda
4. Lihtne ja hea videokonverents: käivitage videokoosolekud sülearvutiga USB-ühenduse kaudu ja valige videokonverentsi tarkvara
5. Kõrglahutusega video: HD 1080p video koos automaatse teravustamise, 12x suumobjektiiviga. 4K eraldusvõime tagab, et näete koosolekuruumi kõiki detaile.
6. Ühildub Maci ja PC-ga. Süsteeminõuded: Windows 7, 8.1 või 10, Mac OS X 10.7 või uuem.



Universaalne ühilduvus
Ühildub Zoomi, Skype’i ettevõtetele, Microsoft Lynci(Teams), Voovmeetingu, CISCO WebExi ja muu konverentsitarkvaraga.
Lihtne kasutada
Töösüsteemi sobivus: töötab korralikult operatsioonisüsteemides Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 ja uuemates versioonides. Lihtsalt ühendage kaamera USB-kaabli kaudu seadmega, mida soovite ühendada.

| Mudeli number | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Ptz-kaamera pildiandur | 1/2,8" SONY CMOS |
|
Efektiivne piksel |
8,29 MP |
| Objektiiv | f=3.9mm–46,8 mm |
| Ava | F1.6-2.8 |
| Video formaat | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Horisontaalne nurk | 70,82 kraadi (W)–6,48 kraadi (T) |
| Keskendu | Automaatne/käsitsi |
| Digitaalne müra vähendamine | 2D ja 3D müra vähendamine |
| Kokkupuude | Automaatne/käsitsi |
| Videoliidesed | HDMI, DP |
| Video tihendamise vorming | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Juhtprotokoll | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Baudi kiirus | 9600/4800/38400/2400 |
| Pööramine/kallutamine | >±175 kraadi ,-90 kraadi -+90 kraadi |
| Panorami kiiruse juhtimine | 0.1 -80 kraadi sekundis |
| Kallutamise reguleerimise kiirus | 0,1-60 kraadi /sek |
| Eelseadistatud number | 255 Pelco-D eelseadistust, 32 Pelco-P eelseadistust, 7 Visca eelseadistust (10 eelseadistust kaugjuhtimispuldiga) |
| Valjuhääldi akustiline kaja tühistamine (AEC). | > 65 dB |
| Valjuhääldi vastus | 135Hz–20Hz |
| 2 laiendusmikrofoniga valjuhääldi pikap | 9 meetrit |
| Jaoturi liidesed | DP*2; Toiteliides*1; USB tüüp-C*1 |
| Jaoturi kaablid | 3 m USB-kaabel*1, 5m DP-kaabel*2 |
| Operatsioonisüsteemid | Windows 7 või uuem; Android, Mac OS™ 10.10 või uuem, Linux (nõutav UVC toetamiseks.) Ühildub Zoomi, MS Teamsi, Skype'i jm. |
| Mõõtmed (L*K*S) | Kaamera: 171,6 * 192,6 * 171,6 mm; Valjuhääldi: Φ 180mm*37,4mm; Rummu: 98*98*20m |
Kuum tags: kontoritehnika konverentsisüsteem 12x optilise suumiga ptz-kaamera kõik ühes, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas









