Audio Visual Conference KIT-4K HDMI kaamera 12x suum traadita mikrofoni valjuhääldi 2 laiendusfoog
Mudel: tevo - va612Group - ex
* 12x optiline suum, UHD4K kaamera
* 1/2,8''''tony CMOS -andur, 8,29MP efektiivsed pikslid
* HDMI USB video väljund
* Eelseade: 10 IR -kaugseade kaudu (256 RS232 kaudu)
* 8 Ehitatud - omnidiidide mikrofonides, et saavutada 360 -kraadine OMNI - suunaheli
* Maksimaalne heliraadius võib olla kuni 6 meetrit + laienemismikrofon (3M korjaraadius)
* Ehitatud valjuhääldi jaoks 8000 mAh aku, kasutades aega aega
* Täpne, sile ja vaikne PTZ -liikumine (Pan: 350 kraadi, kallutamine: 180 kraadi)
* 2D ja 3D NR parimate videokvaliteedi jaoks erinevates valgustingimustes
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
TenVeo 2024 uus videokonverentside süsteem -
12x Zoom HDMI 4K kaamera +Bluetooth -mikrofoni kõlarit + 2 laiendus mikrofonid kõik ühes rühmas

Tevo - va612Group - ex, videokonverentside lahendus keskmise suure jaoks - suurusega konverentsiruumid, pakub kvaliteetset ultra -HD -videot ja kristallselge heli, tagab, et kõik osavõtjad oleksid kuuldud ja selgelt vaadatud. Rühm koondab Ultra HD 4K PTZ -kaamera 12 -kordse optilise suumiga, täieliku dupleksikõnelefoniga, millel on 360 -kraadine häälvedu, rummu ja 2 laiendusfoogi. Ühildub videokonverentside tarkvara ja selliste platvormidega nagu Zoom, Skype for Business, Microsoft Meet. Seda saab laialdaselt kasutada ettevõttes, valitsuses, kirikus, hariduses, farmaatsiatööstuses ja muudes.

| Üksuse nimi | Tevo - va612Group - ex |
| HD konverentsikaamera | |
| Optiline suum | 12x suum |
| Pildiandur | 1/2,8 "Sony CMOS |
| Tõhusad pikslid | 8,29MP |
| Lääts | f =4.1 mm-49.2mm |
| Ava | F1.8-2.68 |
| Videovorming | 4kp@30 kafps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| H.264, H.265, MJPG, YUY2, NV12 | |
| Horisontaalne nurk | 70,28 kraadi (W) -6,57 kraadi (t) |
| Fookus | Automaatne käsiraamat |
| Digitaalne müra vähendamine | 2D ja 3D müra vähendamine |
| Kokkupuude | Automaatne käsiraamat |
| Videoliidesed | HDMI, DP |
| Video tihendamise vorming | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Juhtimisprotokoll | Visca/Pelco - d/pelco - lk |
| Baudimäär | 38400/9600/4800/2400 |
| Juhtimisliides | RS232 (ainult sisend), RS485, UVC1.1 |
| PAN/TILT Pöördumine | ± 175 kraad, -90 kraad -+90 kraad |
| Pan -juhtimiskiirus | 0.1 -80 kraad /sek |
| Kallutamiskiirus | 0,1-60 kraad /sek |
| Eelseadenumber | Kasutaja saab seadistada kuni 255 eelseadet (10 eelseadet IR -kaugjuhtimisega) |
| Valjuhäälitelefon | |
| Akustiline kaja tühistamine (AEC): | > 65db |
| Esinejajõud | 5W |
| Kõlarite maht | 110DB |
| Reageerimine | 100Hz-20 kHz |
| Pikapvahemik | 6m (raadius) |
| Mikrofoni tundlikkus | -38db |
| SNR (signaali ja müra suhe) | 62DB |
| Liides | DP -liides; 2x3,5 mm pikkune tung |
| Sõlmpunkt | |
| Liides | Dp*2; Toiteliides*1; USB -tüüpi - c*1 |
| Toiteallikas | DC 12V |
| USB -kaabel | 3M USB -kaabel*1 |
| Ühenduskaabel | 5m dp -kaabel*2 |
| Üldparameeter | |
| Operatsioonisüsteemid | Windows 7 või kõrgemad; Android, Mac OS ™ 10.10 või kõrgem, Linux (vajalik UVC toetamiseks) |
| Rakenduse toetamine | Ühildub Zoom, MS meeskondade, Skype'i jms. |
| Sisendpinge | DC 12V |
| Sisendvool | 2.0a (max) |
| Temperatuuri säilitama | -20 kraadi kuni 60 kraadi |
| Ladu niiskus | 20% -90% RH |
| Töötemperatuur | 0 kraadi kuni 40 kraadi |
| Töö niiskus | 20% -80% RH |
| Mõõde (w*h*d) | Kaamera: 171,6*192,6*171,6mm Spireerfon: 143*143*75mm Pikendusmikrofon: 74*74*20mm Rumm: 98*98*20mm |
| N.W. / G.W | 2,77 kg / 4kg (neto / bruto kaal) |
Kuum tags: Audio Visual Conference KIT-4K HDMI kaamera 12x suum traadita mikrofoni valjuhääldis 2 laiendusfoog, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

Parim videokaamera 4K 30 kaadrit sekundis skype'i ja...
-

4K 12x optiline suum USB3.0 PTZ konverentsi videokaa...
-

12x optiline suum telekonverentsi seadmed
-

FHD 4K veebikaamera koos ehitatud - -ga mikrofonis S...
-

VA300C 4K EPTZ veebikaamera konverentsi veebikaamera...
-

UHD 4K PTZ konverentsikaamera 12x optilise suumiga U...






