
Tevo - NV620A-4K 20x optiline suumi videokonverentsi kaamera
Toote ülevaade:
Toode nr:tevoL i.
20x optiline suum PTZ -kaamera
8,42MP 4K60FPS Suport HDMI/IP/USB/SDI väljund
Täpne, sile ja vaikne PTZ -liikumine
Eelseade: 9 IR kaugseade kaudu (256 RS232 kaudu)
Toetage lae kinnitust, seinakinnitust ja statiivi kinnitust (tagurpidi paigaldatav)
2D ja 3D NR parimate videokvaliteedi jaoks erinevates valgustingimustes
Toetage Visca, Pelco - p ja Pelco - D protokoll, RS232/RS485 kaamera juhtimine
Ühildub enamiku juhtivate videokonverentside tarkvara ja platvormiga
- Kiire kohaletoimetamine
- Kvaliteedi tagamine
- 24/7 klienditeenindus
Toote tutvustus
20x optiline suum 4K60 kaadrit sekundis konverentsi või otseülekande kaamera jaoks
* TenVeo NV620A Ultra on professionaalne 4K@60FPS PTZ -kaamera, millel on 1/1,8 tolli 8,29MP CMOS -andur, mis jäädvustab ultra - teravat UHD -videot erksate värvidega, täiustatud madala - valgusvõimega ja lai dünaamiline vahemik (WDR).
* Selle 20x optiline suum koos 16x digitaalse pikendusega tagab sujuva raamimise paindlikkuse, samas kui 66,6 kraadi lai vaateväli mahutab suuri ruume.

* Koos Al - toitega humanoidide jälgimise, PoE tugi ja täieliku NDI & Dante AV - H ühilduvusega, NV620A ULTRA lubab kõrge - kvaliteedi, madal- latentsus IP -video edastamine võrkude kaudu, mis on PROGIATSIATSIOONILISED, AVPATSIOONID, AVPATSIOONID, AVPATSIOONID, AVPATSIOONILISED.

| Mudel nr | Tevo - nv620a ultra |
| Kaamera | |
| Andur | 1/1.8'' |
| Tõhusad pikslid | 8,42MP |
| Videosignaalid | HDMI: 4KP60, 4KP59,94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29,97, 1080P60, 1080P50, 1080I60, 1080I50, 1080I50, 1080P30, 1080P59.94, 1080P594, 720P29,90P29,90P29,90P29,90P299 3G - sdi: 1080p60, 1080p50, 1080p30, 1080p29,97, 1080p59,94, 1080p25; 1080i60, 1080i50, 1080i59,94; 720p60, 720p59.94; |
| Suum | 20x optiline suum |
| Lääts | f =6.25 mm ~ 125mm |
| Ava | F1.58 ~ F3.95 |
| Horisontaalne nurk | 59,6 kraadi ~ 3,5 kraad |
| Vertikaalne nurk | 35,7 kraadi ~ 2,0 kraadi |
| Diagonaalnurk | 66,6 kraadi ~ 4,0 kraad |
| Digitaalne suum | 16X |
| Videoväljund | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signaalistandard | NTSC/PAL |
| Juhtimisliides | RS232, RS485, USB, net |
| Katik | 1/30s ~ 1/10000s |
| Valge tasakaal | Auto, siseruumides, välistingimustes, üks tõuke, käsiraamat, var |
| Taustvalgustus | Toetama |
| Digitaalne müra vähendamine | 3D digitaalne müra vähendamine |
| Baudimäär | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Juhtimisprotokoll | Visca, Pelco - D, Pelco - lk |
| USB -protokoll | UVC 1,1 ~ 1,5 |
| Minimaalne valgustus | 0,5 Lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Suurem kui 55dB või võrdne |
| Horisontaalne pöörlemine | 350 kraadi (± 175 kraad) 0,1 kraad /s-100 kraad /s |
| Vertikaalne pöörlemine | 180 kraad (± 90 kraad) 0,1 kraad /s-80 kraad /s |
| H&V klapp | Toetama |
| Pildi külmutamine | Toetama |
| Poe | Toetama |
| Eelseadete arv | 255 |
| Eelseade täpsus | 0,1 kraad |
| IPC funktsioonid (IP -kaamera) | |
| Videokodeerimise vorming | H.264/H.265/MJPEG |
| Videovoog | Põhivoog, alamvoog |
| Peavoolu eraldusvõime | 3840x2160,1920x1080,1280x720 jne. |
| Alamvoo resolutsioon | 720x480,320x240 jne. |
| Videobittide määr | 32 kbps ~ 20480 kbps |
| Bitikiiruse tüüp | Muutuja määr, fikseeritud määr |
| Kaadrisagedus | 50Hz: 1 kafps ~ 50 kafps 60Hz: 1 kafps ~ 60 kafps |
| Helisurve | AAC, G711a |
| Heli bittimäär | 96 kbps, 128 kbps |
| Võrguprotokoll | Dante av - h, ndi|hx2, srt, tcp/ip, http, rtmp, rtmp (s), onvif, dhcp, gb/t28181, multisaade; |
| Sisend-/väljundliides | |
| HD -väljund | 1xHDMI 1x3g - sdi: bnc tüüp, 800mvp - p, 75Ω, SMPTE 424M standard |
| Lan | 1xRJ45: 10m/100m/1000m Etherneti liides |
| Heliliides | 1-ch: 3,5 mm heliliides, rida sisse 1-ch: 3,5 mm heliliides, joon välja |
| USB | 1xUSB2.0: tüüp A |
| Suhtlusliides | 1xrs232 in: 8pin min DIN, maksimaalne vahemaa: 30m, protokoll: Visca/pelco - d/pelco - p 1XRS232 Out: 8pin min DIN, maksimaalne vahemaa: 30m, protokoll: Visca võrk kasutage ainult 1xRS485: 2Pin Phoenixi port, maksimaalne vahemaa: 1200m, protokoll: Visca/Pelco - d/pelco - p |
| Toitepulk | Jeita tüüp (alalisvool 12 V) |
| Üld spetsifikatsioon | |
| Toiteallikas | DC 12V/2A (max) |
| Energiatarve | 24W (maksimaalne) |
| Töötemperatuur | 0 kraad ~ 40 kraadi |
| Töö niiskus | 20% -80% RH |
| Temperatuuri säilitama | -20 kraadi kuni 60 kraadi |
| Ladu niiskus | 20% -90% RH |
| Tootesuurus | 156,1*176,4*175,3mm / 285*217*197mm (enne / pärast pakkimist) |
| Tootekaal | 1,51 kg / 2,6 kg (neto / bruto kaal) |
* Usaldusväärsed originaalseadmete tootjate tootmisteenused TenVeo
* Video ja heli tipplepingu tootjad
* ISO - sertifitseeritud tehas
* Madala MOQ -i tootjad, kellel on kvaliteedikontroll
* Konkurentsivõimeline hinnakujundus hulgi tootmise tarnijad
Tere tulemast meiega ühendust võtma:
+86 135 5233 5495|Tel, +86 134 7469 0572|Whatsapp, +86 135 5233 5495|Wechat
E -post: Sales09@tenveo.com|www.tenveo - video - Conference.com
SZ Tenveo Video Technology Co, .ltd
Lisa: B-8. korrus, Fukang Keji mõis, Yousongi tee, Fukangi kogukond, Longhua Dist., Shenzhen, Hiina
Kuum tags: Tevo - NV620A-4K 20x Optiline Zoomi videokonverentsi kaamera, Hiina, tootjad, hulgimüük, hind, madal hind, valmistatud Hiinas




